Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Jel zna neko kakva je bila sad neka uplata juce,prekljuce? Posto pise agrarna placanja ispata subvencija,citam neki pisu da je to za 2023....1000din po hektaru uplata
 
Ovih dana su usledili prilivi na PG račun po osnovu subvencije za gorivo po ha, kao i subvencija za premije osiguranja. E sad zavisi šta je kod tebe u pitanju.
 
Nisam siguran. Narocito nisam siguran u onaj Pozarevacki klan, ali bio sam u NS i video entuzijazam tih ljudi tamo, Radoslava i svih zajedno sa njim. Zato mi pomalo i smeta sto se ne oglasava ni ovde ni na svom kanalu kako bi objasnio sta se sve izdesavalo.
 
Nisam siguran. Narocito nisam siguran u onaj Pozarevacki klan, ali bio sam u NS i video entuzijazam tih ljudi tamo, Radoslava i svih zajedno sa njim. Zato mi pomalo i smeta sto se ne oglasava ni ovde ni na svom kanalu kako bi objasnio sta se sve izdesavalo.
Zar misliš da posle suznih očiju posle protesta ima potrebe da se Radoslav išta oglasi. I posle tragedije kada je preminuo Milorad sve mu je garant prekipelo.
 
Bicemo opomenuti jer izlazimo iz okvira teme ali moram da napisem entuzijazam sam video i davne 2010 godine na Pancevackom mostu i nesto se desilo.STA?Izvinjavam necu vise van teme
 
Mislim da bi trebalo da se oglasi zbog ljudi koji su podrzali i izasli na protest sirom Vojvodine. Licno bi voleo da znam da li je spreman da i u buducnosti povede neki seljacki bunt. Sto se tice Milorada za kojeg sam ja mislio da mu je nadimak TECA neka pociva u miru. Delovao mi je kao miran i stalozen covek. Eto medju prvima je izasao na protest, a kuci ostavio one krave i imanje dok su drugi mrsili muda i sada ni krivi ni duzni cekaju u redu za subvencije sto za gorivo sto za suncokret.
 
Nemojte povezivati proteste prw i posle Sns,pre sns su glavni protestanti bili danasnji zagrizenu sns ovci,koji da je jos tri puta losija situacija nece izaci na proteste,prevelika je ljubav prema vojvodi od izgubljenih ratova.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Mislim da bi trebalo da se oglasi zbog ljudi koji su podrzali i izasli na protest sirom Vojvodine. Licno bi voleo da znam da li je spreman da i u buducnosti povede neki seljacki bunt. Sto se tice Milorada za kojeg sam ja mislio da mu je nadimak TECA neka pociva u miru. Delovao mi je kao miran i stalozen covek. Eto medju prvima je izasao na protest, a kuci ostavio one krave i imanje dok su drugi mrsili muda i sada ni krivi ni duzni cekaju u redu za subvencije sto za gorivo sto za suncokret.
Pročitaš li ti to što napišeš pre nego što objaviš na forumu?
 
Nemojte povezivati proteste prw i posle Sns,pre sns su glavni protestanti bili danasnji zagrizenu sns ovci,koji da je jos tri puta losija situacija nece izaci na proteste,prevelika je ljubav prema vojvodi od izgubljenih ratova.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Ja sumnjam da su i ovi sadašnji protestanti sns-ovci.
 
Poslednja izmena:
Mislim da bi trebalo da se oglasi zbog ljudi koji su podrzali i izasli na protest sirom Vojvodine. Licno bi voleo da znam da li je spreman da i u buducnosti povede neki seljacki bunt. Sto se tice Milorada za kojeg sam ja mislio da mu je nadimak TECA neka pociva u miru. Delovao mi je kao miran i stalozen covek. Eto medju prvima je izasao na protest, a kuci ostavio one krave i imanje dok su drugi mrsili muda i sada ni krivi ni duzni cekaju u redu za subvencije sto za gorivo sto za suncokret.
Sigurno ce donirati u humanitarne svrhe jer su to sve moralisti i ne treba im tudje!!!
 
Nazad
Vrh