Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Miksan

Ovakav odgovor sam i ocekivao, rekla kazala prica...

Ne znam o kakvom cipovanju pricas, nikad cuo za to, ako ima neki novinski clanak o tome postavi da to svi vidimo.
Evo odlicna emisija pre 4 dana, covek je najtacnijje opisao situaciju u kojoj se Srbija i kojim metodama se to postize.

Covek je bio u timu Verica Barac i istrazivao razne bitange poput Miskovica, Vucic mu je ponudio mesti u Vladi verovatno misleci da ce moci time da ga potkupi, kada je video da ga Vucic sabotira napustio vladu posle 4 meseca, i to sve bese jos pre 10 godina kad je Vucic tek dosao na vlast.

Ako cemo secirati u sitna crevca svakog kandidata u Srbiji onda ce ovi vladati jos 300 godina.
Svakako nije Radulovic idealno resenje, moguce da ima nesto putera i na glavi, ali govoriti za coveka koji je zavrsio elektrotehnicki fakultet i radio u svetskim firmama od Nemacke do Amerike da je lud, to je klasicna radikalska informerska mantra sabotiranja protivnika.
 
Nije tacno!
Dobijali su svi! Cak i ko je u radnom odnosu u nekoj firmi a ima reg. gazdinstvo a nije posejao ni leju luka. Isto kao i sad samo nekoliko puta manje.
To ti je 1/1.
Tačno je-3 godine nismo dobijali subvencije po ha kada su i bile najveće.Jedino ko je mućkao i prebacivao gazdinstvo na člana porodice koji nije zaposlen a to je velika većina radila.I to sada ovi 100+ pokušavaju opet da proguraju.Tu su se odmah složili.Ostale probleme će prolongirati posle izbora,kao da ih i nema,počev od nafte i đubriva...A vlasti je do sada bila izgovor za sve korona a sada se pridružila i Ukrajina.Tako da o nekom pomaku na bolje,možemo samo da sanjamo.
 
Inače.Informacija da će subvencije po ha biti isplaćene do 10 marta je tačna.Ispada da sutra treba svi da dobijemo pa ćemo videti-nije daleko.
 
 
Inače.Informacija da će subvencije po ha biti isplaćene do 10 marta je tačna.Ispada da sutra treba svi da dobijemo pa ćemo videti-nije daleko.
Čekaj malo ja se izvinjavam ali ne znam šta da kažem, malo mi je to što ste vi napisali kako bi bilo najbolji izraz..... Sumnjam da će biti tako ali avaj, nije daleko sutra. Živi bili pa videli, samo se pitam šta će biti ukoliko se probije taj rok za isplatu pa da ne bude tako. Koje će obrazloženje dati za izjavu G'din Ministar poljoprivrede...
 
Da ali sajam u Bogatiću je bio održan 05.03. Od 10h do 17h. A izjava je data prilikom otvaranja sajma to bi značilo da bi najkasnije do 15 Marta trebalo da bude isplata (e sad ukoliko se računaju samo radni dani, bez subota i nedelja, onda bi to bilo do 19.03. Da bude isplata.). Ova vaša objava zvuči više nego relevantna. A po svemu sudeći ukoliko se budu pridržavali izjave isplata subvencija će krenuti od narednog ponedeljka do petka. Jer je ipak velika obaveza i procedura za isplatu svih RPG u Srbiji u jednom danu.
 
Čekaj malo ja se izvinjavam ali ne znam šta da kažem, malo mi je to što ste vi napisali kako bi bilo najbolji izraz..... Sumnjam da će biti tako ali avaj, nije daleko sutra. Živi bili pa videli, samo se pitam šta će biti ukoliko se probije taj rok za isplatu pa da ne bude tako. Koje će obrazloženje dati za izjavu G'din Ministar poljoprivrede...
Ne znam koje obrazloženje će dati ali izgleda da je prvo obećanje prekršio.Mi koji nismo dobili kovid pomoć za krave vrlo dobro znamo kako to izgleda.
 

Važno je da ćemo imati subvencionisano gorivo.:haha:
 
@ Barbi

Izvini molim te sto nisam lepo napisao stranka.Eto sad imas za koga da glasas, lepa Jovana i Hana i slicni vuckovi sateliti.

@ Petarp

Licno gledao klip kada je dolazio u ks, lupetao o cipovanju i slicne gluposti.

Svima je vucko kupio lepe buseve sa njihovim nasmejanim pokvarenim facama.Posle njih bio gangula.
Svi lepo pricaju bajke dok nezajasu ovaj narod i smeste dupence u fotelju, posle samo pune dzepove.

Covek koji se usemi u politiku sa ludom Dzo (Jovana) i nije za bolji nadimak od ludi radule.
 

Važno je da ćemo imati subvencionisano gorivo.:haha:
Malo li je?niste zadovoljni sa 2 din pomoći....sram vas bilo....🤣🤣🤣
 
Od 7 tačaka,3 su protiv tzv.hobista a i ove 4 su klimave.
Prvo nas podeliti a posle je lako.Sistem po kom se uništava poljoprivreda.Ali nećete vi što ste ovo pisali mirno spavati jer ćete i vi sutra nekom biti smetnja i još lakše će vas otresti.Samo o tome malo razmislite.Dok je manjih poljoprivrednika ima rešenja.A nakon njihovog uništenja nema mira ni za vas.
 
Da li može neko ko je upućen da nam kaže postoji li takvo neko rešenje i u okruženju i Evropi?Ovde mislim na profesionalne poljoprivrednike.
@Matić
To je isto kao kad kažu da je obavezan PIO.Zašto bi bio obavezan,onaj ko hoće da uplaćuje imaće penziju onaj ko neće da uplaćuje neće je imati i gotovo.
 
Nazad
Vrh