Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Koji je broj na listi ?
 
Jesu. Ali inertnost mnogih me začudjuje. I zaslepljenost. Pa vlast treba da je smenjiva, a ne nema boljih. A oni crni djavoli i upinju iz petnih žila da su najbolji.
Gebels je mala maca za AV. Svi mediji su njegovi a minutažu koju on ima to nije normalno i konstantno ispiranje mozga ljudima i koji ga imaju i koji manje imaju.Ja u familiji imam dvoje fakultetski obrazovanih ali Pink je čudo i nemozes ih ubediti u suprotno pa to nije normalno.Čak ujak je poljoprivredi i rekoh mu čoveče zakinuo te je za jednog dobrog traktora ali džaba.......mediji su čudo.
 
Tačno tako. Glasati za bilo koga osim za njih i njihove satelite.
Oni su uz sve zloupotrebe već dostigli maksimum
Što veća izlaznost, njihov "kolač" sve manji.
Ovde više nije pitanje izbor puta, već puki opstanak naroda i države.
Ni jedan pojedinac ne može ostati izolovan i zaštićen u ovakvom bolesnom društvenom okruženju.
Opametimo se dok još ima prilike i smisla.
Birati bilo koga drugog, pa ako ne valja opet smena.
Vlast treba da je u službi gradjana i njihovog prosperiteta, a ne da bude tlačitelj sopstvenog naroda.
Treba ih skidati kao blato sa cipele sve dok se ne dodje do nekog valjanog.
Potrošiše nam živote na decenije njihovih gluposti i iživljavanja.
Pojedinci bez dana radnog staža, bez mozga i morala, paraziti na muci naroda.
Menjati!
Da li iko može da navede 3 partije koje nisu sateliti trenutne vladajuće partije?
Ili, da se ispravim, a ujedno i olakšam pitanje, bar jednu koja nije satelit i nije u sprezi sa trenutnom vladajućom partijom?
 
Ili da vec nije bila na vlasti , peljesila pa smo bili toliko zadovoljni da smo ih smenili?
Navedite nekog kandidata koji nema veze sa prethodnim i sa sadasnjim vlastima.

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
А шта су критеријуми за ваше тврдње да су све партије сателити (питање за floyd и daner)?

Питам, зато што има неких који нису учествовали у власти али их пропаганда уздиже...нпр. као Ћута и његова зелембаћка екипа, па они су као прихватљиви.
 
Kako god se okrene, nece odmah na izlog ali kroz godinu dve eto istih njuski u fotelji. Nece biti na tv-u ali ce biti direktori javnih preduzeca, upravni odbori, savetnici, zamenici... Samo druga zastava.
 
Niko ne valja, samo su ovi sjajni.. Žalosno razmišljanje.
A oni nas prezadužili i razorili u svakom pogledu.
Do sad su sve prethodne dobrano premašili u sposobnostima "snalaženja".
Instalirali su imbecilnost i nasilje u svim segmentima života.
Tortura na svakom koraku.
Da, imaju satelita koliko hoćeš, imaju.
Ali čak i glasanje za takve umanjuje utisak njihove veličine i nepobedivosti.
I ti "sateliti" su sa njima dok imaju interes.
Da vidiš kako bi im okrenuli ledja prvom prilikom.

Mora se doći do toga da je vlast lako smeniti, to je ključno.

Glasati za bilo kog, samo ne za njih jer će ova država u tom slučaju iščeznuti ali će njima džepovi biti puni.
 
Ovo nisu dobijali proizvodjaci, nego samo osiguranici kod pio fonda za poljoprivrednike a njih je bilo mnooogo mali broj. Cak su i proizvodjaci koji su bili u "poljoprivrednoj" penziji bili izuzeti kao korisnici
Nije tacno!
Dobijali su svi! Cak i ko je u radnom odnosu u nekoj firmi a ima reg. gazdinstvo a nije posejao ni leju luka. Isto kao i sad samo nekoliko puta manje.
To ti je 1/1.
 
Poslednja izmena:
Da li iko može da navede 3 partije koje nisu sateliti trenutne vladajuće partije?
Ili, da se ispravim, a ujedno i olakšam pitanje, bar jednu koja nije satelit i nije u sprezi sa trenutnom vladajućom partijom?
Ako sam ne vidis, ne vredi ti ni objasnjavati. Jer bi se to svelo na ubedjivanje, a posto znamo jelte da je misljenje kao kolac- sto vise "udaras" po njemu on sve cvrsci, onda je to uzaludan posao. Moras sam jbg...
 
Ili da vec nije bila na vlasti , peljesila pa smo bili toliko zadovoljni da smo ih smenili?
Navedite nekog kandidata koji nema veze sa prethodnim i sa sadasnjim vlastima.

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Poenta i jeste u tome SMENILI. Nismo bili zadovoljni i smenili smo SMENJIVU vlast.
Sad smo nezadovoljni, aj smeni ove!
Koga smo kaznili, osvetili se, smenili, okreni obrni i kao sto kod nas obicno biva zamisli, sebi.
Italijani su mogli za godinu dana da promene 7-8-9 vlada, a u Srbiji brate ko zasedne 10 godina minimum, ko da se nasledjuje.
A ti trazis ko jeste ko nije...
 
Poslednja izmena:
Ajde malo da se vratimo na ovo od pre par strana,vidim niko nista ne prica o ovome,za fizicka lica vaze samo fiskalni racuni ?.Ne mogu da citam preko kompa o ovome,nece da otvori taj fajl...
http://www.agroservis.rs/ministarstvo-po-oprivrede-shumarstva-vodoprivrede-111
П Р А В И Л Н И К

О УСЛОВИМА, НАЧИНУ И ОБРАСЦУ ЗАХТЕВА

ЗА ОСТВАРИВАЊЕ ПРАВА НА РЕГРЕС ЗА ЂУБРИВО, ГОРИВО И СЕМЕ

(Објављено у „Службеном гласнику РС”, број 30/22

од 4. марта 2022. године)
 
Ajde malo da se vratimo na ovo od pre par strana,vidim niko nista ne prica o ovome,za fizicka lica vaze samo fiskalni racuni ?.Ne mogu da citam preko kompa o ovome,nece da otvori taj fajl...
http://www.agroservis.rs/ministarstvo-po-oprivrede-shumarstva-vodoprivrede-111
П Р А В И Л Н И К

О УСЛОВИМА, НАЧИНУ И ОБРАСЦУ ЗАХТЕВА

ЗА ОСТВАРИВАЊЕ ПРАВА НА РЕГРЕС ЗА ЂУБРИВО, ГОРИВО И СЕМЕ

(Објављено у „Службеном гласнику РС”, број 30/22

од 4. марта 2022. године)
Na tv-u sam čuo o ovome da ovo izgleda važi samo za opštinu Rumu
 
Koliko sam ja shvatio uplaćuju 6000 rsd po ha i još 2000 rsd kao regres za đubrivo, gorivo …
To je ta priča o 8000 rsd


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko sam ja shvatio uplaćuju 6000 rsd po ha i još 2000 rsd kao regres za đubrivo, gorivo …
To je ta priča o 8000 rsd


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subvencije se uplaćuju po automatizmu na osnovu stanja od prošle godine,jedino se prijavljuju novo registrovana gazdinstva. Niko ne priča o ovom regresu i da treba računi da se podnose....a nigde nisam video u textu da se odnosi samo na opštinu Ruma..
 
To im je opravdanje za onih 4000.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh