Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Da prošlogodišnji. Piše na rešenju da je predato 9.6.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Jun se priblizava kraju a nikakve price o junskom konkursu za sad.. Da li je neko cuo nesto?
Vise se ne prica ni o prebacivanju za septembar a pominjali su to pre oko mesec dana..
Dobio sam info da se ministar predomislio. Od najavljenog da ko ima račun do 30.4. ima pravo do 1.500.000 a posle tog datuma do 500.000, sad se predomislio i daće svima do 1.200.000... Ovaj se konkurs priprema za sajam u septembru...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Sad su se setili da proveravaju a one konkurse od 3 dana koji teoretski po papirološkom osnovu nisu mogli da se odrade bez 4 radna dana pojela maca.
 
Dobio sam info da se ministar predomislio. Od najavljenog da ko ima račun do 30.4. ima pravo do 1.500.000 a posle tog datuma do 500.000, sad se predomislio i daće svima do 1.200.000... Ovaj se konkurs priprema za sajam u septembru...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
A sta u slucaju da se kupi masina i uzme racun a masina jos ne stigne ? To moze biti problem.. 🤔
 
Može ako dodju u kontrolu pre nego što ti stigne mašina...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Dobio sam info da se ministar predomislio. Od najavljenog da ko ima račun do 30.4. ima pravo do 1.500.000 a posle tog datuma do 500.000, sad se predomislio i daće svima do 1.200.000... Ovaj se konkurs priprema za sajam u septembru...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Imam racun od sejalice iz januara sto nije prosla za mlade dali ce stvarno biti konkursa neznam ja im neverujem

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Upravo se vratio iz Grčke i vidim stiglo rešenje za junski na 50%....

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Upravo se i ja vratio isti dan,medjutim na dan 10.8. kad sam kretao na odmor i seo u kola i stisnuo kvacilo zvoni mob.,kaze ovde teta iz ministarstva i treba da dopunim potvrdu o placenom porezu i da je dostavim na pisarnicu,tako da verovatno ce bude skoro neka kinta
 
Ja zvao ženu koja mi je radila te papire i predavala, kaže za 15-20 dana da očekujem pare...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh