Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Kao da im je teško da upišu i srednje ime.
 
Pitam se otkud da nas je bilo baš trojica sa istim imenom i prezimenom a isto tako je prošla i sestra od tetke, takođe tri ista imena i prezimena, nije prošla.
 
Na žalbenom uglavnom sve prolazi, jedan naš član je konkurisao i nije prošao baš tu na forumu sam mu rekao da opština Alibunara nosi 15 bodovo imali smo prepisku na pp i usvojili su žalbu, javio mi je.
 
Nije, ja mislim da se oni to i dali, samo sto su podelili medju sobom, za podobne i uz debele provizije svima usput.
Kao ono kada su delili stanove za policiju, ko se prvi javi elektronski...... nema tu mesta za manipulacije uopste :D
Drzava nam je otisla u **greška, grabez je sa svih strana.
Cim je neki konkurs, odmah je jasno da je ostavljen prostor za manipulacije. Pravedna podela bi bila svima jednako tj budzet podeljen na broj prijavljenih hektara i grla.
 
Naravno da se ogroman novac deli u uskom krugu i naravno da su "konkursi" izvor korupcije ali ovakve izjave sve više iritiraju široke mase. Smanje već bedne subvencije od 5 hiljada din na još bednije 4 hiljade i onda izjavi ovako nešto. Baš duboko guranje prsta u oko.
 
Ovo je sasvim korektna izjava ministra,medju poljoprivrednicima vlada duboko kritikovanje rada ministaratva poljoprivrede,i jos dublje podrzavanja vladajuce garbiture na svakim izborima,samo neka suri i dalje sa izjavama,sve po zasluzi

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
И колико је људи прошло конкурс, мислим до ког броја?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Kod nas danas PSS Kikinda organizovala dane polja. Bio prisutan i neki decko iz ministarstva sa prezimenom Vlaco. Na pitanje kad ce povracaj po proslogodisnjem junskom konkursu kaze nece za dva meseca, a mozda i vise dok se ne urade provere jer ima puno malverzacija. Naj vise po Sremu i Macvi. Sto se tice ogleda suncokret dobar, a kukuruz nije ni prikazan jer je u ocajnom stanju.
 
Nazad
Vrh