Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Jel se najave pre nego što dodju u kontrolu?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zanimljivo, zanimljivo za dolazak bez najave.U principu smatra se da je mašina kod tebe pa ne moraju da se najave.Simpatično će biti kada banu kod neke jeje koja je prošla na konkursu a živi u soliteru gde na primer ne može da se parkira plug obrtač na terasu stana a kupila je isti. 😂 Plug završio kod nekog prijatelja koji ga je kupio preko nje a ona da mu učini uslugu. 😂 Takvih ima baš, baš mnogo.
 
Imaih kojisu I u inostranstvu, a mi Koji radimo posteno I zivimo samo od poljoprivrede mozemo da dobijemo samo onu stvar. Gde god krenem nailazim na one motore Kvadro na zelene tablice a mi kombaje nemoze da registrujemo sezonski pa da nas registracija izadje jeftinije.
 
Kako bez najave?
Sta ako ja taj dan nisam kuci, svi smo na odmoru?ili sam u novi sad?mislim ne razumem, hoces da dodjes zbog necega, valjda je normalno da se najavis bar 2 dana ranije?
 
Valjda je to osnovna kultura.ili smo svi okaceni o klin lad se njima prohte samo zakucaju na kapiju.ako tako urade u mom slucaju po izlasku na kapiju cu da ih pozdravim i da kazem da upravo krecem za grad najhitnije i da kuci nemam nikoga.ostavicu im kontakt tel da se najave drugi put
 
Ako je mašina kod tebe može je pokazati i komšinica ako ti baš nisi kod kuće u tom momentu.Da su radili od samog starta provere ne bi došlo do ovoga da se ne zna ko pije i ko plaća.Jedan se lik na netu hvalio kako je prošao na 4 konkursa prošle godine a ne zna da priča k'o svet, dve prosto proširene rečenice nije sastavio tokom snimanja reportaže a popunio uredno dokumentaciju i prošao.
 
Jel se najave pre nego što dodju u kontrolu?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Kod mene su bili u petak za kontrolu kupljenih masina, javili se u cetvrtak i u petak dosli iz PSS Zrenjanin po nalogu ministarstva.Uredno spremio racune, uslikali sve masine za koje sam dobio povracaj i librice na njima. Oni to samo dalje proslede ministarstvu. Bitno je da se cifre od racuna i brojevi masina na librici slazu. Ja stanijem u gradu,a masine su mi na selu kod roditelja i to nije nikakav problem, zato su se i najavili.
 
Miloše da me ne shvatiš pogrešno, ne aludiram na to da je nepismen, jednostavno ne pije vodu taj prolaz.Kako se ne boduje?Na konkursu za mlade itekako se bodovalo.Ajde budi malo realan, da prođeš na 4 konkursa u toku jedne kalendarske godine, to se ne zove sreća ili sam ja Indijanac pa ne shvatam kako neke stvari funkcionišu.
 
To jeste bio jedan od uslova za mlade, ok.ali ako si u pdv sistemu i placas penzijsko na poljoprivredu i mladji si od 40 god a nemas potrebnu skolu, procices pre od onog sto nema sve to a ima srednju poljoprivr.ili fakultet.
 
Maticu i sam znas da nisu ti ni racunali bodove sa Pio. Da su ih racunali iz starta imao bi 15 bodova, dok ti si imao mnogo manje. Znaci da nesto nije ti bilo uredno po pitanju Pia.
 
Nije važno sada.Potvrdu o izmirenim obavezama za PIO sam lično izvadio u poreskoj upravi i priložio original.U trenutku slanja papirologije nisam imao nikakvih poreskih niti ostalih dugovanja prema državi, sve sam potvrde priložio iz originala, nikakve fotokopije.Moja je greška što se nisam raspitao dok je bio period za žalbe koji sam od one trojice sa spiska jer sam mislio da sam prošao i da nisam baš onaj treći sa 9 bodova.
 
Nazad
Vrh