Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Juce mi rekao ministar da ce konkurs 50% za mehanizaciju biti u novembru dali me je slagao.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Precalo se letos da ce biti oko sajma. A on rece novembar

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ma bice za sajam. To je onda super reklama. Time mogu da se hvale do samih izbora. Svakako pare nece biti do posle izbora, a to "nam je motiv vise da glasamo" 😉, racunaju oni tako.
 
Ma bice za sajam. To je onda super reklama. Time mogu da se hvale do samih izbora. Svakako pare nece biti do posle izbora, a to "nam je motiv vise da glasamo" 😉, racunaju oni tako.
Za sajam ce ga gromoglasno najaviti, do kraja godine raspisati i pred izbore isplatiti par podobnih samo koliko da se cuje da je pocela isplata.
 
E bas je lutrija, danas mi stiglo resenje za pokrajinski junski konkurs da se prijava odbija razlog nije placeno odvodnjavanje.Konkurs je zatvoren krajem aprila a obavestenje o obavezama za odvodnjavanje je stiglo 23.06 2021 god i placeno je .Da li vredi zalba uopste?
 
E bas je lutrija, danas mi stiglo resenje za pokrajinski junski konkurs da se prijava odbija razlog nije placeno odvodnjavanje.Konkurs je zatvoren krajem aprila a obavestenje o obavezama za odvodnjavanje je stiglo 23.06 2021 god i placeno je .Da li vredi zalba uopste?
Da li ste imali nekih ranijih dugovanja? Možda je tu problem, mada su i zbog sitnih para odbijali ljude, tipa 25 dinara duga.
 
Nikad nikakav dug sve izmireno cim stignu obavestenja,i sad je placeni ali ne trenutku kad oni zahtevaju.Mozda je moja greska sto nisam sam pribavljao potvrde nego su oni po sluzbenoj duznosti ali sam pitao poresku u aprilu oni mi rekli bezpotrebno zvace svakako iz sekretarijata.
 
Ja to rešavam emailom,čim je uslov za konkur odvodnjavanje odmah pustim email da mi pošalju karticu i pretplatim 1 crveneu.Ekstra su devojke koje rade u servisu ,brze i ekspeditivne.
 
Ma nema problema nisam znao za caku,jer u trenutku zakljucenja konkursa oni nisu potrazivala sredstva a bio je uslov.Kako mozes nesto potrazivati a nisi poslao obavestenja.Da nisam zvao poresku Vrsac i pitao za uverenje o izmirenom porezu i usput i za odvodnjavanje vode vojvodine.Receno je trazice i od jednih i drugih po sluzbenoj duznosti
 
Da traže po službenoj ali su toliko ažurni da rešenje pošalju u 7 ili 8 mesecu a računaju od prvog ,tako da sam moraš voditi računa.I ja sam odbijen ali po drugom osnovu,šaljem žalbu samo da se sroči.
 
Većinu tih uverenja vise ne mozes da izvadis napismeno i da im posaljes jer sve nabavljaju po sluzbenoj duznosti. I ako resenje za odvodnjavanje ili porez na imovinu ne stigne do plaćanja prvog kvartala MI SMO U OBAVEZI da plaćamo te dažbine po prošlogodišnjem rešenju do izdavanja novog rešenja. Ko se registrovao na portalu e-uprava rešenje o porezu na imovinu moze tamo preuzeti. Ja sam odbijen jer sam zakasnio sa plaćanjem poreza na imovinu par dana a oni su ga nekako baš u tom periodu kontrolisali i videli da imam dug. Više sreće u narednom kolu.
 
Sva sreca da je sve na predracun pa me i ne boli previse,sad sam konkurisao na pokrajinu prvi put zadnji put i nikad vise.Jest da ih bas zabole ali bice tako ima tu koji su preplaceni pa da im ne kvarim racunicu
 
Neka jedu govna svi redom,samo je problem što će njih da bude ,a mi slepci će da nestanemo.
Zato treba REVANŠIZAM,ali prvo na ove što podržavaju,koji su digli ruku za lopovluk,prema svima onima koji su potpisali katastrofalne zakone akte i slično,i naravno pročešljati sve te snalažljive kako poljoprivrednike(pre svega),a potom i ostale privrednike,na prvom mestu hladnjačare i uvoznike,a potom i skladištare,jer su svi oni u dilu sa lopovskom bandom.
Pa kad ne treba naša deca jedu ,e pa ne treba ni njiova,kičma im se osušila.
 
Nazad
Vrh