Subvencije u poljoprivredi za 2017 godinu

Bilo je o tome reči x puta na forumu! I jedna ispravka,dobili su i ne Mađari,dobili su svi koji imaju Mađarsko državljanstvo i konkurisali! Ni meni ni tebi nebrani niko da uzmemo Mađarsko državljanstvo :ppozdrav:
 
Prosto pozelim da I ja budem u nekoj drugoj drzavi. Neki dan mi salje sestra sliku iz Dizedorfa u Nemackoj, kaze, gledaj, kako ljudi sede na nekoj uzvisici I gledaju zalazak sunca.
Nisam znao da li da se smejem ili da placem, hiljade ljudi sedi I gleda zalazak sunca...... je **greška ti zivot, a mi slepci najslepiji. Nije mi ni palo na pamet da gledam zalazak sunca u ovoj mojoj zemlji, nikada. Samo borba i briga....
 
Prosto pozelim da I ja budem u nekoj drugoj drzavi. Neki dan mi salje sestra sliku iz Dizedorfa u Nemackoj, kaze, gledaj, kako ljudi sede na nekoj uzvisici I gledaju zalazak sunca.
Nisam znao da li da se smejem ili da placem, hiljade ljudi sedi I gleda zalazak sunca...... je **greška ti zivot, a mi slepci najslepiji. Nije mi ni palo na pamet da gledam zalazak sunca u ovoj mojoj zemlji, nikada. Samo borba i briga....
Pa ti da si seo negde i gledao zalazak sunca...rekli bi ovaj odlepio, zato bolje što se nisi setio :osmeh:
 
Ma gledam i izlazak i zalazak sunca u sezoni iz kabine.
Nekako vise volim ovu medjupauzu da spustim roletne i pojacam klimu i muziku. :osmeh:
 
Ma dobijaju i kod nas mozda drugi modalitet ali se deli sta su nego to Razvojna banka vojvodine,i jos sijaset nije to mogo bas svako da dobije
 
Eto sta je drzava, prava, u eu, nato paktu, napredna I brine o svojim ljudima
Niste vi ili neki od vas bas tako naivni (nista licno Dusane) imate i vi oci samo sto um vam ne dozvoljava cesto da sagledate realno stvari i istinu!
Da smo pametni ne bi dangubili sa bednim istocnjacima ljubeci ih u guzu a za uzvrat dobijemo slana m..a od njih vec bi koracali u pravom smislu ka boljem, a to svakako je put gde su sve normalne zemlje ovog kontinenta otisle!
Ko nam je kriv kad tako zelimo! Svuda se bore za subvencije samo kod nas vecina je rekla da ih treba ukinuti! Kad su ih skroz smanjili opet ne valja! U ovoj drzavi najvise ima kajanja za onim sto u datom trenutku nije iskorisceno a za kratko vreme ispostavi se da sa lakocom i voljom sve bi bilo ostvarljivo!
Srbija se nece saginjati!:ppozdrav:
 
Sa jedne strane to je dobro, jer su novci ovde što bi rekao Čanak , a s druge to je protivustavno jer u ustavu piše da su svi gradjani jednaki pred zakonom, e sad zamislite da neki Fond iz Vojvodine ili republičko ministarstvo kaže Bosanci ne mogu da dobiju subvencije ili da idu na konkurs ,mislim da država ipak to nije smela da dozvoli, ako želi da se pomogne ljudima uvek ima nekog drugog načina a opet Orban stimuliše stanovništvo koje je živelo tu , tj . njihovi potomci za vreme Austro-Ugarske......znači mogao sam i ja da konkurišem.da prodam svoj obraz za 800 000 dinara kao neki što su uradili! Uglavnom čestitam svima koji su dobili i nek u zdravlju koriste mašine u državi Srbiji!
 
Svako jebeno slovo otkucano na tastaturi odise vam zaviscu i ljubomorom.Pa majku mu gde su novci potroseni ko bi pokupovao tu silnu mehanizaciju.Drugi put treba da ponesu i mehanizaciju da ne bi unosili nemir medju stanovnistvom.Da vam bude lakse jesam madjar ali nisam aplicirao niza kakvu subvenciju niti cu ubuduce,ja sam lojalan SRBIJI a vecinu vas nisam siguran.Pozdrav
 
Sa jedne strane to je dobro, jer su novci ovde što bi rekao Čanak , a s druge to je protivustavno jer u ustavu piše da su svi gradjani jednaki pred zakonom, e sad zamislite da neki Fond iz Vojvodine ili republičko ministarstvo kaže Bosanci ne mogu da dobiju subvencije ili da idu na konkurs ,mislim da država ipak to nije smela da dozvoli, ako želi da se pomogne ljudima uvek ima nekog drugog načina a opet Orban stimuliše stanovništvo koje je živelo tu , tj . njihovi potomci za vreme Austro-Ugarske......znači mogao sam i ja da konkurišem.da prodam svoj obraz za 800 000 dinara kao neki što su uradili! Uglavnom čestitam svima koji su dobili i nek u zdravlju koriste mašine u državi Srbiji!
Drzava nije smela da dozvoli da ukine subvencije,i na taj nacin unistava svoje poljoprivrednike,a severnim komsijama kapa dole,za podsticaj svojim gradjanima,nije nama kriv niko,do ovih propalica na vlasti,i istih onih koji ih podrzavaju.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Nemam ja problema sa osecajima i nisam ni pomislio da ti je namera bila provociranje ali ako drzava od 2000 godine nije postavila stvari na svoje mesto pa sto da Orban ne uradi nesto da se dodvori buducim glasacima.Meni ni one subvencije nisu bile resenje problema a kamoli ova.Resenje problema je mnogo slozenije
 
Nazad
Vrh