Subvencije u poljoprivredi za 2017 godinu

Koliko im je potrebno da isplate onih 50% povracaja na masine? Znam kada se podnosi za junad bude otprilike 6 meseci od datuma slanja,da li je ista prica i sa ovim?
 
U uredbi o podsticajima za 2017 soji i ovo: "Изузетно,право на подстицаје за 2017. годину остварује и лице које испуњава услове изчлана 7, члана 8. тач. 2)–:cool: и чл. 9. и 10. овог правилника и које је употпуности реализовало инвестицију из Табеле у периоду од 16. октобра 2016.године до дана подношења захтева за исплату подстицаја.
Лицеиз става 1. овог члана покреће поступак за остваривање права на подстицајеподношењем захтева за исплату подстицаја Управи у периоду од 15. априла до 1.јула 2017. године.

S tom razlikom što se prilažu računi a ne predračuni. Da li će isto ovako biti i u uredbi za 2018 godinu? Hteo bih da uradim neki sistem za zalivanje pa me interesuje.
 
kako lako pisete kad bude bice a vecina vas juri za usrane subvencije noge da polomi.Meni je bitno da li cu ih dobiti i naravno kada.
 
Da li je neko nedavno dobio subvenciju za osiguranje? Predao sam pre mesec dana i još nema uplate, nikada se nije toliko čekalo.
 
Predao sam jos u maju cini mi se za povracaj za nabodnjavanje,da li je moguce da se i dalje ceka ili sam odbijen? :sta:
 
Zvao da pitam za kupovinu koju sam obavio sada hoce vaziti racun sledece godine, rekli NE, samo po predracunu, eto tako jedne godine jedna pravila dogodine druga.

Ako neko zna, kako se placalo/subvencionisalo navodnjavanje, tj kopanje arterskih bunara? Hvala
 
Zvao da pitam za kupovinu koju sam obavio sada hoce vaziti racun sledece godine, rekli NE, samo po predracunu, eto tako jedne godine jedna pravila dogodine druga.

Ako neko zna, kako se placalo/subvencionisalo navodnjavanje, tj kopanje arterskih bunara? Hvala

Kolega to su ti dali loše informacije, za priključnu mehanizaciju koju bude bilo povraćaja u 2018godini važiće i račune od 15.oktobra ove godine 100%
 
Nazad
Vrh