Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Pa pazite,mislim da ce te svakako morati platiti jer ce se dug samo gomilati jer od ove vlade ne vidim da ce biti nekog oprosta dugova... e sad dal se isplati nervirati sa salterskim sluzbenicima i papirima zavisi od visine investicije...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Samo to to plati i ne dozvoli da to kamata bude veca od glavnice. Znam jos njih koji su se tako poneli pa na kraju doslo 500000 , a od toga skoro pola kamata.
 
Ako platim navodnjavanje,registrujem sve što je potrebno od mehanizacije,veterinarske usluge koje je država uvela i još kao šlag ova siša-gde se nalazim sa cenom mleka od 26 din.Šta su meni navodnjavali i ne samo meni.šta to treba da platim a da sam koristio.
 
Znam ja Zorane kako je, i na tvojoj sam strani, ali administracija i vlast su neumorni i nezasiti za parama tako da je na tebi da se odlucis. Oni traže sve, a za uzvrat daju .I.
 
Vi svi ovde pišete o porezu i navodnjavanju, koliko ja znam plaća se ODVODNJAVANJE....?
 
Mixere i porez na imovinu bajo čak su toliko otišli sa porezom daleko da npr. pošto je kuća pola pola na mamu i tatu (ja sam beskućnik) dobili su istu svotu poreza za kuću da plate ali fora u tome da je to cela cifra i jednom i drugom a ne pola pola pa tako ako se ne raspitas odoše pare.
 
Ja im necu platiti ni ODVODNJAVANJE a od navodnjavanja nemam bas nista.Tako da se sa tim mogu oprostiti od mene nece dobiti ni dinar.Nama u mom mestu ni kanala ni ustaja a kamoli nesto sto je drzava ulozila.Ona mesta koja to imaju neka plate a ja JOK.
 
Nema plasenja,svakako je na njemu da odluci sta raditi. Al ne vidim da ce biti prastanja dugova i tu onda moze doci do problema. I to se sve desava upravo zbog sloge koju ste naveli.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ima možda 10 g. da ne slažem. U decembru platim dug poreza a u januaru otpišu koji su imali dugovanje. Ja ispao magarac...

PS: Izvinjavam se zbog udaljavanja od teme!
 
Ako bi im platio navodnjavanje,za te pare mogu da keširam i da se ne zamlaćujem sa njima.te ovde fali zarez,te sa šaltera na šalter
Ja sam predao za prskalicu 19. Maja i jos pare nisam dobio. Treba ti potvrda od pokrajinskog sekretarijata da nisi dobio neke sibvencije ili nesto bespovratno za tu masinu, treba ti potvrda od lokalne samouprave da nisi dobio subvencije ili podsticaje za tu masinu, treba ti garancija, racun, treba ti uverenje iz opstine da si cist sa porezom na zemljiste, samodoprinos iz prihoda poljoprivrede i sumarstva, porezom na imovinu, i odvodnjavanje, i na kraju treba ona izjava da se popuni sto se nalazi na njihovoj stranici. U toj izjavi su osnovni podaci i podaci o masini koju si kupio
 
Skontao je on to odavno pa imali su ono praksu od 90-tih ako je ko doktorirao na upravljanju to su oni sve su probali i promenili i u svakoj corbi zacin bili znaju oni u sekund kad da stegnu a kad da popuste.
 
Nazad
Vrh