Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Dana sam bio po potvrde za gazdinstvo i zena ispred mene je pitala za uplate ,odgovor je bio nema nista do daljnjeg, za kes, naftu i djubrivo..
 
PIO fond već sad izdržava 50% države
neka izdrzava ko ga j..e,ja sam kevi icaletu uplacivao 40 god,i nisam jedini moji su zivi ail gde su pare od onih koji nazalost preminu a niko ne nasledi penziju,zasto te pare ne prebace na sledeceg penzionera koliko tako ljudi ostavi pare tamo?:sta:

- - - - - - - - - -

Čekaj malo sad će pokrainski izbori i tad će biti pare uz izgovor da oni prošli su krivi što ti sad ovi novi nisu na vreme izmirili potraživanja prema poljoprivrednicima.
ja cu glasati za prvog sirijca koji ostane ovde il za nekog turcina,samo ne za nase.:bravo::haha:
 
Neznam koji k...c obecavaju subvencije ljudima ako nemaju para .Bolje bi bilo da kazu nema para i niko se nenada.Zamislite sta ce biti sledece godine kada se bude podnosilo (ako bude subvencija) za biljnu proizvodnju? Ljudi ima da čekaju dva dana pre podnosenja u redu da bi bili prvi.
 
PIO fond kod nas samo tehnicki postoji ,njega je krknuo jos 90-tih Krknobabic i ekipa (koji sad traze prava penzionera na sav glas) ,finansiranje penzija ide iz tekucih davanja i pozajmica od belosvetskih zelenasa.
 
kod mene neki prijavljuju da su dobili i gorivo i djubrivo i zemlju sve od jednom im isplaceno a predali 16. a mi predali 11 i jos uvek nista da li je to moguce!:sta:
 
I ja sam poslao za prskalicu oko 20 maja. Jos cekam pare ili makar neki odgovor. Verovatno ce reci krajem septembra da fali jos nesto od dokumentacije, pa dok prikupis i posaljes prodje 1 oktobar (a nesto se secam da je do tad rok da se posalju zahtevi a mozda i gresim) i na kraju ne dobijes nista.
 
Nazad
Vrh