Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Legle pare za djubrivo predato 03.07.

Biljne proizvodnje jos nema, ona predata 08.06.
 
Pa evo danas premijer najavljuje opste izbore krajem godine.Eto prilike da dokazemo da nismo ovce za podsisivanje.Uh kako cu da ih sa velikim zadovoljstvom u sto daljem luku zaobidjem ,ni potencijalne kolicijante necu glasati.. Ako treba zmaja sa hepi televijije ,ove nikad vise moja porodica nece zaokruziti.Sto se mene tice nek nikada nista ne isplate.
 
Pa evo danas premijer najavljuje opste izbore krajem godine.Eto prilike da dokazemo da nismo ovce za podsisivanje.Uh kako cu da ih sa velikim zadovoljstvom u sto daljem luku zaobidjem ,ni potencijalne kolicijante necu glasati.. Ako treba zmaja sa hepi televijije ,ove nikad vise moja porodica nece zaokruziti.Sto se mene tice nek nikada nista ne isplate.

Potpisujem ! Totalno razocarenje, novca za priključne mašine od APV nema, od subvencija ni traga, a obećanja pljušte sa svih strana...
 
Po mom misljenju cak u novembru nekog pomaka u isplati sub... ce biti,to ce najvise zavisiti od datuma izbora.Neznam sta je navelo na izbore prevremene ,dali nemoc u vodjenju zemlje,ili pritisci sa strane.Kako bilo da bilo obice im se o glavu.Nikada gore stanje za poljoprivrednika nije bilo,neznam coveka u okolinu da je bar malo zadovoljan,vidi cenu mleka,cenu mesa,cene goriva ,hemije,semenske robe.Veci idiotizam nisam video od ovog subvencionisanja dizela,djubriva.Neznam sta se zelelo ovom uredbom ,uredba je unazadila svakog ko je o njoj imalo zavisio
 
Vec duzi vremenski period razmisljam da se nekako organizujemo kako bi nas vise bilo u samom parlamentu republike Srbije.U slucaju da u tom visokom domu budemo samo onoliko procenata koliko nas je registrovano ioni sto nisu reg...poljoprivredna gazd.. Tada bih smo mogli da sami sebe zastitimo od bilo kakvih hostapleraja i pljackanja.
 
Sve je to zapošljen kadar, samo su dresevi različiti. Ko ne igra kako lupa bubanj taj silazi sa scene i dolazi sledeći. Svuda su proleća osvanula pa je svuda sada beda i glad a u stolicama odabran kadar.
 
Nije u redu da iz prve malodusno pristupamo bilo kakvoj inicijativi.Da treba nesto da uradimo za nasu korist treba,evo bas sada minisrar sporta sa premijerom urucuje po 30 000evrica za zlatne medalje,ciji su oni drzavljani za ciju zastavu su igrali,pa jos sportske penzije,ugovori sa klubovima,pa u sobstvena reklamacija za sledeci ugovor .Ne kazem da ne treba ih nagraditi ali danas oge milonce poreskih obveznika,sem ako nisu licni novac dali iz dzepa. Gde li je novac za subvencionisanje biljne proizvodnje.
 
Nazad
Vrh