Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Pozdrav drgari. Ne znam da li nsam u dobroj temi,uputite me ako gresim:osmeh:
Imam malenu parcelu od 30 ak ari na kojoj imam zasad malina,malo krompira i pasulja. Maline vec godinama predajem na tudje ime jer ne mogu da prijavim polj.gazdinstvo za sta mi treba bar 50 ari,kako su mi rekli. E sad,znate i sami kako je kada petljas preko nekog drugog uvek ima nekih za...bancija. Zna li neko neki naci kako bih moga prijaviti ovu povrsinu ili kako da sa nekim napravim fiktivan ugovor o zakupu?
 
do kog datuma su stigli za vestak i djubrivo, zna li neko? videla sam 4.6. za djubrivo da je neko pisao, ima li i kasnije predatih da su dobili?
 
nece niko, ti upises npr na 500m2 povrce krompir, paradajz a ostatak malinu koliko god imas prostora...kod predaje ti svakako traze samo da imas gazdinstvo a na potvrdi ne pise sta imas od yasada....to ti gledaju samo ako uzimas kredit ili subvencije ...:)
 
Posle rebalansa budžeta.

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока
 
Posle rebalansa budžeta.
kakav sad rebalans...... kad nam se premijer u maju hvalio kako su ustedeli neznam koliko u budzetu od procena.....pa sam se ja pitao ko mu je sastavljao budzetski plan kad moze bas toliko da omasi.?????? a sad treba rebalans ??? Pa kad su ustedeli onda nek i nama daju a ne samo Jorgovanku da kljukaju sa novcima ( 580.000 joj poslednja plata)......em su nam smanjili povrsine em nas zajebavaju...ma dokle vise ::samo bes:: ::jako_besan::
 
Strani placenici a domaci izdajnici sve mogu. Za 4 godine vladavine upropastice Srbiju. Strancima (kod mene konkretno arapima) daju zemlju po bagatelnim cenama (strani placenici) a izdali nas birace (domaci izdajnici). Dok oni u BG. puse marlboro mi u Vojvodini duvan zavijamo.
 
Strani placenici a domaci izdajnici sve mogu. Za 4 godine vladavine upropastice Srbiju. Strancima (kod mene konkretno arapima) daju zemlju po bagatelnim cenama (strani placenici) a izdali nas birace (domaci izdajnici). Dok oni u BG. puse marlboro mi u Vojvodini duvan zavijamo.
Veruj mi druze da je jos gore u Sumadiji i na jugu Srbije.
 
Nazad
Vrh