Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Bio danas u terzoru Novi Sad, kaze devojka placeni su 6000 po hektaru samo oni koji su predali 5.05 i 06.05 do nekih 10:30h. Za ostale nema para i ne zna se kada ce biti...

Sta prica onda ovaj premijer nas nije mi jasno....:sta::spavam:

Sve sam misljenja da nas drze na stendby-ju do jeseni kada planiraju izbore pa da ce onda placati da bi opet dobili glasove...:ideja:

Ali nikad vise SNS i njihova partijska druzina...
 
Bio danas u terzoru Novi Sad, kaze devojka placeni su 6000 po hektaru samo oni koji su predali 5.05 i 06.05 do nekih 10:30h. Za ostale nema para i ne zna se kada ce biti...

Sta prica onda ovaj premijer nas nije mi jasno....:sta::spavam:

Sve sam misljenja da nas drze na stendby-ju do jeseni kada planiraju izbore pa da ce onda placati da bi opet dobili glasove...:ideja:

Ali nikad vise SNS i njihova partijska druzina...

Zanimljiva neka konstatacija u ovim zadnjim recenicama!!! Ja se ni blizu tako jasno i glasno ne izjasnjavam i sledi mi banovanje i brisanje slicnih postova! Mozda samo o rusima nista se ne sme reci u negativnom smislu a o ovima iz unutrasnjosti...
Ali neka, nije ovo niti politika niti o politici, pa na kraju krajeva ni politicki forum...!!!

goxgi - nista licno!!!
 
Hostapleraj na kub,nikada vise ovi sa ovolikom brigom o seljacima.Ovaj utripovani svevisnji ili nas laze ili nista nezna o potrebi najvrednijih ljudi u ovoj zemlji ,vidi apsurda (radim 18 sati dnevno) koliko 2 godine.Ej moj premijeru mi radimo celog zivota ko drakstori ,uzmi se u pamet redi sta ti je posao a ne visi po televizijama svakog dana,svrati kod ove Bogosavljevicke ,
 
Bio danas u terzoru Novi Sad, kaze devojka placeni su 6000 po hektaru samo oni koji su predali 5.05 i 06.05 do nekih 10:30h. Za ostale nema para i ne zna se kada ce biti...

Sta prica onda ovaj premijer nas nije mi jasno....:sta::spavam:

Sve sam misljenja da nas drze na stendby-ju do jeseni kada planiraju izbore pa da ce onda placati da bi opet dobili glasove...:ideja:

Ali nikad vise SNS i njihova partijska druzina...
NIKAD, totalno besciljna politika, poljoprivrednici prepusteni totalno sami sebi! Kod nas su paradajz rasipali ljudi jer je zbog uvoza bio pao na 10 i manje dinara, suša je kukuruz gotovo uništila, a oni neka pričaju gluposti da pomažu poljoprivredu! Poljoprivrednici će da pasu travu a i oni neće bolje proći jer je sve manje budala da hrane ovo neradničko i lopovsko društvo!

Ja sam tek prošle godine registrovao gaydinstvo, jesu i ranijih godina subvencije stiyale ovako bzv i sa kašnjenjem? Ovo je stvarno sramotan i nedomaćinski odnos
 
Šta je potrebno od papira da bi se ostvario povraćaj za kupovinu mehanizacoje i kome se predaje.Ovi naši u trezoru nemaju blage veze.
 
Ne znam samo da li treba navesti i lične podatke-težina,visina,boja kose...
Nisam platio navodnjavanje a to im je jedan od glavnih aduta.U svakom slučaju hvala ti:ppozdrav:
 
Potvrda iz pokrajine i lokalne samouprave da nisi vec konkurisao za tu masinu,potvrda o placenom porezu na imovinu i placenom odvodnjavanju ne starija od 3 meseca,posebno racun i posebno otpremnica(kod nekih firmi je to sve na jednom papiru ali moras traziti posebno),garantni list od masine,potvrda da je banka uplatila pare na firmu,potvrda da je firma primila pare od banke.

Mislim da je to sve

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ako bi im platio navodnjavanje,za te pare mogu da keširam i da se ne zamlaćujem sa njima.te ovde fali zarez,te sa šaltera na šalter
 
Nazad
Vrh