Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Deki sta ti je kriv AV. Nije on kriv, krivi smo mi jer smo nezainteresovani, bezvoljni, letargicni, zavidni, medjusobno posvadjani, a on covek samo koristi. Uostalom i ja bi, jel je to prosto sevap zajebavati toliko naroda, a da niko ne kaze ni beeeeee.
 
Taj i hoće da mi sami sebi dodeljujemo krivicu. Nismo mi krivi! Džaba je ta propaganda gde se narod proglašava krivcem i ubija se u pojam.
Pravna država, podneseš zahtev, odobre ga i isplate te. Šta tu nije jasno? Neće im uspeti da naprave hajdučiju i da nas nateraju da se koljemo međusobno.
Onaj kome av i vlada nisu krivi neka ih uslika sve zajedno i okači na zid pa nek im pali sveće. Možda dobije i gratis mortadelu u sendviču.
 
U ovoj drzavi sta god zapne Vucic je kriv ? Ne branim ga svi su oni isti. Ali brate mili jel moguce da Vucic sam upravlja kompletnom drzavom pa sad on da snosi odgovornost ?Kad su poplave Vucic je kriv, Subvencije Vucic je kriv,ubistva vucic je kriv itd itd sta god zapne vucic je kriv, On bar nesto radi a koliko njih placamo u vladi koji dzabalebare ? koliko poslanika, koliko ministarstava itd itd

Kako onaj kaze u viceo clipu , "Narod je stoka i treba nas j..ati" . Sami smo krivi sto nismo slozni

ovako oni vide mi ne zainteresovani sto bi zurili boli ih. Da se svi skupimo i pred vladu nas lupam 500 000 da vidis sutradan odma rebalansa budzeta
 
Deki sta ti je kriv AV. Nije on kriv, krivi smo mi jer smo nezainteresovani, bezvoljni, letargicni, zavidni, medjusobno posvadjani, a on covek samo koristi. Uostalom i ja bi, jel je to prosto sevap zajebavati toliko naroda, a da niko ne kaze ni beeeeee.
Meni su krivi ti ovaj momak pre tebe sto kazze sledeci put porani. Vi ste ti koji bi radili sve isto kao i bagra na vlasti samo eto niste na vlasti pa morate da trpite.
To sto ti kazes "krivi smo mi", u pravu si u toliko sto ste krivi vi koji ste takvi ali ti mislis da su svi u srbiji takvi. Nisu svi takvi. Takvi su samo oni gori, koji se lazima i poslusnoscu najlakse docepaju vlasti da bi onda glumili gazde i kinjili sve "nize" od sebe. Ako ti hoces i pristajes da budes taj - ok. Samo ne turaj sve u kos sa sobom.
Sledece godine porani pocetkom maja, i neces morati to da se pitas :osmeh:
Treba da vas je sramota sa takvim razmisljanjem. Kad markokg sledeci put bude vadio licnu pa bude guzva pred mupom nek onda samo malo porani u 4 ujutro i sve ce biti bajno. Ako ima i decu i zenu koja radi pa nek povede onda i decu sa sobom pred mup. A ako i on radi - pa sta, nek uzme dan godisnjeg ili neplaceno.

navikli ste se na bolestan sistem toliko da vise ni ne vidite tu bolest, sad prosto uzivate kad vidite kad je nekome bar i malo gore od vas pa mozete da prosipate ovakve bisere.

I kriv mi je ovaj sto kaze da je narod stoka i da ga treba j....
tu medicinu ti brale prepisi sebi ako ti fali.
 
Deki sta ti je kriv AV. Nije on kriv, krivi smo mi jer smo nezainteresovani, bezvoljni, letargicni, zavidni, medjusobno posvadjani, a on covek samo koristi. Uostalom i ja bi, jel je to prosto sevap zajebavati toliko naroda, a da niko ne kaze ni beeeeee.
I naravno, opet sam greskom ovde kliknuo plus umesto dugmeta za odgovor

Poslato sa H30-U10 uz pomoć Tapatoka
 
Sledece godine porani pocetkom maja, i neces morati to da se pitas :osmeh:

Ja sam roštiljao za 1. maj ispred trezora, spavao u šatoru i tamo dočekao prvi radni dan. Svakome savetujem isto:haha:
6000 sam dobio, ali nisam imao račune za gorivo i veštak. Za gorivo sam predao kad sam dobio onih 6000 a za đubrivo ... kupim ako dobijem za gorivo - koliko mogu..

Pitam se samo kome oni tako pomažu?
 
Sledece godine porani pocetkom maja, i neces morati to da se pitas :osmeh:

Meni su krivi ti, ovaj momak pre tebe sto kaze sledeci put porani. Vi ste ti koji bi radili sve isto kao i bagra na vlasti samo eto niste na vlasti pa morate da trpite.
Treba da vas je sramota sa takvim razmisljanjem. Kad markokg sledeci put bude vadio licnu pa bude guzva pred mupom nek onda samo malo porani u 4 ujutro i sve ce biti bajno. Ako ima i decu i zenu koja radi pa nek povede onda i decu sa sobom pred mup. A ako i on radi - pa sta, nek uzme dan godisnjeg ili neplaceno.

navikli ste se na bolestan sistem toliko da vise ni ne vidite tu bolest, sad prosto uzivate kad vidite kad je nekome bar i malo gore od vas pa mozete da prosipate ovakve bisere.
I kriv mi je ovaj sto kaze da je narod stoka i da ga treba j....
tu medicinu ti brale prepisi sebi ako ti fali.

Druze, ostao sam ti duzan odgovor, iako ne volim da off-ujem.
Moras malo humora da ubacis u svoj zivot. Pun si gorcine. Ne kazem da nemas razloga, i vidim da te neke kolege podrzavaju, ali tako ne pomazes ni sebi ni ljudima oko sebe.

Ja ne pripadam bagri koja radi ovo sto rade politicari. Ne bavim se nikakvom manipulacijom vec poljoprivredom. Pomazem sebi i drugima koliko mogu i kada mogu.
Moj najveci uspeh u zivotu smatram sto nikada nisam ni dodirnuo vrata od bilo koje politicke stranke. Nisam u svom zivotu upoznao nikoga ko se uclanio u stranku a da veruje u program iste. Samim tim, cim se uclanis, 99% je sansa da trazis svoje interese na necijoj tudjoj nesreci. Cak sam i otkaz dobio pre par godina kada nisam hteo da se uclanim u demokratsku stranku - proglasen sam tehnoloskim viskom preko noci, ali nisam dusu prodao djavolu (neko bi rekao da sam budala, dodajem da tada i jesam bio).
Nisam navikao na bolestan sistem i nikada se necu navici na njega jer nisam tako vaspitan. Ziveo sam dve godine u Americi i video sam kako zivot moze da bude drugaciji. Tada sam, po povratku, shvatio da mi Srbi i nismo tako nebeski narod (ne hvalim Amerikance, vec generalno kazem). Ali zato smatram da je tacno kada kazu: kakav narod, takva vlast. Sistem ne moze promeniti pojedinac. Mozemo da kukamo ovde koliko god.
U srbiji imas preko 600.000 poljoprivrednih gazdinstava, a nemamo poljoprivrednu stranku jer to ne bi odgovaralo velikima i nece to dozovoliti, dok penzioneri imaju jaku stranku!!


I da ne duzim: kazem ti, pun si gorcine. Probaj da se radujes malim stvarima i da budes pozitivan cak i kada nemas razloga za to. Tesko da ces me poslusati, ali bar sam probao.

Ziveli :ppozdrav:
 
Država je do sada finansirala jednim delom program mera-juče sam za 9 krava i obečežavanje 1 teleta platio 11000 rsd.Na pitanje da li moram odmah da platim dobio sam odgovor da ne moram ali ne mogu onda prodati ni jedno grlo i posle sledi tužba.U suswdnom reonu gde radi druga ekipa pre 40-ak dana je taj isti program išao po 300 rsd za grlo.Šta se tu dešava,kako je u ostalim krajevima.
 
Nazad
Vrh