Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Ja predao 15 maja oko podne pa nista a cale 15 maja ujuteo pa dobio

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Još uvek čekam regres za djubrivo, gorivo i osiguranje, gledam u telefon ali danas ništa od sns poruke.
 
Danas dobio sms od Banke. Uplatili ovu socijalnu pomoc od biljne proizvodnje. Hvala Predseniku ste je raspisao izbore , mozda ovo prolece bude lepse nego ono pre. Jos jednom hvala drzavi na ovoj socijali. Za naftu i za vestak sam dobio jos u Avgustu mesecu i naravno odmah potrosio.
 
Kakvi izbori.To su ne izmirene obaveze prema poljoprivrednicima iz prošle 2015 godine.Da se sada isplaćuju subvencije,premije i regresi za 2016 pa da kažemo da ima veze sa izborima.Ovako nema smisla pisati bilo šta na temu izbora i sličnog.
 
Ljudi, šta svršavate ovde od sreće? Da su nam davno isplatili naše novce, bilo bi kasno!
Stigli vidim do 15. maja. Bruka i sramota! Kad mogu očekivati za veštak ako sam predao sredinom oktobra???
 
Danas legle pare predato 15-og,sad mogu spokojno na izbore:osmeh:
250 miliona evradi suficita a gledam u Nisu covek strajkuje gladju jer mu drzava duguje 6,5 miliona dinara plata i ima dve presude u njegovu korist,valjda i onu iz strazbura,ovi bas znaju da dizbalans balansiraju:osmeh:

Gospodar AV me sve vise podseca na Kurcubica iz Boljeg Zivota kad prodaje preduzece sa friziranim finansijskim izvestajem,jos nam fali gosim Macola da nas kupi:haha:Doduse i jesmo za spomenik::sramota::
 
Oni se još hvale što isplaćuju tek sad svoje obaveze iz prethodne godine. Sve ponosni kao da čine nešto dobro.
Umesto da ih je sramota i da ćute, oni se diče. Pa ti mungosi da znaju šta je sramota verovatno ne bi sedeli tu gde jesu.
Još se hvale nekim suficitom... Što se ne pohvale koliki nam je javni dug i koliko je narastao u poslednjih godinu dana. U drugim državama finansiraju infrastrukturne projekte a u svojoj ne mogu da isplate ni ono što su sami obećali. Ono što će im se desetostruko vratiti... Žalost!
Izvinjavam se svima za velik off ali morao sam.
 
Nazad
Vrh