Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

vecina ljudi sa kojima sardjujem,usled velike apatije nema nameru da izlazi na izbore.ovi su losi ali nazalost nema ko da ih pobedi.takvo misljenje sam imao i ja ali sam ga danas promenio.treba izaci i glasati protiv ovih slepaca...
.....prijatelju sve mi je jasno, ali za koga glasati kad je sve slepac do slepca.........prosli put sam glasao u inat onima, za koga sad da glasam u p....lepe ma..rine !!!!
 
Da se glasa za stranku koja sigurno prelazi cenzus, a da to nisu donosioci ove skandalozne uredbe.Nebitno je da li su levica,centar ili desnica.Samo je bitno da po istrazivanjima prelaze cenzus.
Pa ovi ce nas zive pokopati.Imamo najskuplje gorivo u regionu,imamo najvece akcize na brdo stvari,sada nam stize i rts porez ,subvencije smanjili tri puta,porez povecali i zaracunavaju zateznu kamatu,pa sta treba vise.
Mora nesto da se menja.
 
rabadzija slazem se sa tobom.tako sam do danas razmisljao i ja.neznam za koga da glasam ali ovo je prekrsilo svaku meru.ovi nisu normalni i treba da odu,sto pre to bolje...
 
2c8cfa44e7baf6681e6974bc15f97798.jpg
 
Tačno je da su se svi, većina bar pokazali loše i da su "izlizani". Nema domaćina i pravog vodje koji ima ideju, želju i ume da je sprovede. Uz to i oni koji naslućuju kako bi trebalo nemaju hrabrosti da krenu tim putem. Da bi se u ovoj državi zaista dogodile istinske i preko potrebne reforme, dobar deo naroda koji je naučio da planduje i živi na državnim jaslama bi moralo da "zaboli".
Problem sa "ovim" je što je dosta stvari koje kaže donekle ispravno, ali to su samo reči. Medjutim, dela su sasvim drugačija, zapravo suprotna. Mislim da je najviše promašio "temu" kada je naša "struka" u pitanju. Osim pogrešnih ekonomskih poteza, lažnih reformatorkskih stremljenja, to stranačko jednoumlje, zapošljavanje (koje još samo usavršio), ta dirigovana medijska propaganda, to pravljenje kulta ličnosti su zaista za duboku analizu psihološkog profila čoveka kome takvo okruženje odgovara.
Treba sprečiti veće zlo! Ne sme se dopustiti da se ponove dešavanja 90-tih na ovaj ili onaj način. Valjda imamo neko istorijsko pamćenje i iskustvo.
Neko će se valjda već iskristalisati kad kampanja krene, pa ćemo imati izbora. Treba glasati. Ja sam takodje bio stava da neću glasati, ali što je mnogo - mnogo je!
I onaj prethodni, pa i onaj što je carovao do 2000-te su mislili da mogu raspisivati izbore kad im se ćefne, pa su se bogami preračunali. Isto se može i sad desiti, samo se malo svi razmrdajmo!
 
Citam komentare i neverujem koliko ima lakoveran svet ovde?!Pazite ovako koja god stranka da dodje,koji god covek da dodje na vlast nama nece biti bolje!U domacinsku kucu nemoze da se krade u lopovsku kucu svako od svakog krade i sada kome se isplati da sredi drzavu i da od nje napravi sredjenu i pravnu?

- - - - - - - - - -

I da definitivno veceras sam resio kopacu i rukama i nogama da odem u 3 lepe odavde iz ove drzave!
 
Glasati za politiku protiv ulaska u Evropsku uniju,sve ovo nam se dešava zbog takve politike.Većina vučićevih glasača sa kojima sam ja pričao uopšte nema pojma da je on strani plaćenik,ubeđeni su ljudi da je on naš spasioc i da je više naklonjen Rusiji i istoku nego zapadu.I ove subvencije su ideja zapadnih sila da proizvodi budu što jefiniji,ali vučiću je i to malo,pa bi hteo da nam uzme i subvencije i proizvode za džabe.Ja stvarno neznam šta bi smo mi prodavali toj Evropi od naših poljoprivrednih proizvoda,kad oni sve to imaju.I Arapima umesto da smo prodavali hranu,ili razmenjivali za naftu,on je ladno ponudio zemlju.Za Nemački tenis neću ni da govorim.Upropastio nas je!
 
Nemogu a da ne upitam : gdje želiš da odeš kolega : u EU ili negdje drugo ? Izvinite stvarno na oftopiku , ali ima jako puno ljudi ovde na forumu ali inače kod nas koji (za mene lično ) imaju totalno suprostavljena razmišljanja i nelogična . Možda ja nisam u pravu i podržavam većinu ali nikako nemogu da ukapiram ??
 
Nemogu a da ne upitam : gdje želiš da odeš kolega : u EU ili negdje drugo ? Izvinite stvarno na oftopiku , ali ima jako puno ljudi ovde na forumu ali inače kod nas koji (za mene lično ) imaju totalno suprostavljena razmišljanja i nelogična . Možda ja nisam u pravu i podržavam većinu ali nikako nemogu da ukapiram ??
I dalje smo za nesvrstane ili za kralja?Mada i onda smo neopredeljeni i nesvrstani :haha:
 
Ma ne , kolega je napisao nešto sasvim često razmišljanje ovde , ništa čudno mnogi to planiraju : kažeda bi da ode odavde , a ja pitam konkretno koje države ima u planu ?
 
Nemogu a da ne upitam : gdje želiš da odeš kolega : u EU ili negdje drugo ? Izvinite stvarno na oftopiku , ali ima jako puno ljudi ovde na forumu ali inače kod nas koji (za mene lično ) imaju totalno suprostavljena razmišljanja i nelogična . Možda ja nisam u pravu i podržavam većinu ali nikako nemogu da ukapiram ??

Ako je meni upućeno pitanje da odgovorim da ja nebih otišao nigde a posebno ne u eu,već bih ostao tu gde jesam i bavio bi se poljoprivredom kao do sad,ali mi ova politika diktirana iz eu to onemogućava.
 
Nemojte biti takvi dala bi nama naša država i svih 50 evra po hektaru ali ne da zli MMF. Sutra će na TV i ovo biti predstvaljeno kao veliki uspeh i rezultat teških pregovora a sigurno će nam premijer saopštiti koliko sati juče nije spavao dok se borio sa MMF-om za nas. Za dve godine će sigurno biti bolje možda doguramo i do celih 40 evra po hektaru.
 
Ma ne , kolega je napisao nešto sasvim često razmišljanje ovde , ništa čudno mnogi to planiraju : kažeda bi da ode odavde , a ja pitam konkretno koje države ima u planu ?

Momo brate jedno je biti EU,a drugo je sto nas 16 godina vuku za nos uslovima ulaska ciji je spisak sve deblji,gradjani i drzava sve siromasniji .JEDINO dobro je doneseno politicarima i tajkunima. Mi AKO udjemo u tu EU ima da budemo jaki kao Rumuni i Rusi posle raspada SSSRa.
Da su gradjani znali koliko ce trajati taj ulazak u EU i kako cemo se provesti niko ne bi glasao za proevropski orijentisane stranke.
 
Nazad
Vrh