Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Leglo i meni. Predao 6.5.2015 u 11h. Za sada 6000din/ha. Ocekujem jos za vestak. To sam predao u oktobru.
 
A jel neko pita kada cemo dobiti subvencije za 2016? Kako ce biti sa novim zakupima, vlasnistvom?
 
To se cini sada mnogo daleko. Evo ja kupio 3 njive pre 10ak dana, i znam da na njih nemam subvenicije ove godine, pa mi se i sa obnovom registracije ne zuri...
 
Momci da nije slucajno nekom uplaceno i za drzavno zemljiste, kod mene se izgleda zeznuli pa ubacili i drz. zemljiste jer nikako mi se ne uklapa uplata. :)
 
Ja predao 20.05 i nisu mi platili. Kazu sledeceg meseca. Lopuzdare usr.ne. Pa kako ce da isplate svima u 3 rate kad u prvoj rati nisu isplatili ni maj mesec.
 
I ja sam bio danas prepodne u Rumi, pa rekoh da svratim do Banke da vidim jel "upalo" nešto, kad ono, "šipak"...
Daću ja njima " sve po spisku"...
 
Možda puštaju malo po malo kako i inače posluju u državnim službama. Sačekajte da prođu klirinzi u bankama. Može je uplaćeno al nije još leglo.
 
Legla biljna danas, predato 4 dan, trezor Sombor. Deda je predao 20 i nekog, njemu jos nista. Za vestak je uplaceno pre, nafta jos nista.
 
Nazad
Vrh