Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Neisplaćene subvencije će se isplatiti u tri termina : 29-og januara, 26-og februara i 25-og marta, a po redosledu podnošenja zahteva. To maločas izjavi Ministarka za Dnevnik RTV.

- - - - - - - - - -

Ала ми је копија испала, све се чудим ...
 
Juče sam gledao onog smrada glamočića,na TV Most u emisiji kod đuke bizona,ala se taj čovek izlupao za medalju,sad je konačno ispričao navodno celu istinu zašto nedostaje para za subvencije,ovo mu je valjda treća verzija priče,uglavnom sada nisu krivci samo oni koji su duplirali gazdinstvo, nego je neko iz ministarstva obećao vučiću da će valjda nekim čarobnim projektovanjem budžeta za poljoprivredu da uštedi 14milijardi dinara,što je vučića obradovalo,pa kad je taj što je projektovao uvideo da se zaje... ,onda su saopštili vučiću da je ušteda napravljenja i da su sve subvencije isplaćene (što je normalno bila laž).
E sad po njegovim rečima taj i takav oblik budžeta je potpisan sa MMF-om na tri godine,i sad po njegovim rečima ne samo da će budžet za 2015 biti oštećen za manje para nego i naredna dva tj.2016 i 2017.Uglavnom da skratim lupao je on tu još svašta.Za sve je krivio isključivo ministarku i njene saradnike(što se i ja slažem) da ne zna da vodi ministarstvo,to valjda sad pre izbore im odgovara da je pljuju ne bili dobili više glasova,na kraju kaže bitno da poljoprivrednici nisu ispaštali !!!,a đuka završava sa rečima pa eto desi se ali najbitnije je da je ovo prva vlast koja priznaje grešku.
Pritisak mi je u momentu skočio u crveno,da je bio jeftinij televizor izbacio bi ga kroz prozor.
 
Prva rata subvencija za ratare 29. januara (SRB)


traktor-1-1024x680-400x280.jpg
Ministarka poljoprivrede Snežana Bogosavljević Bošković navodi da će subvencije za poljoprivredu iz 2015. biti isplaćene u tri rate, precizirajući da će prva biti 29. januara, druga 26. februara i treća 25. marta 2016.
Snežana Bogosavljević Bošković je istakla da će zahtevi biti isplaćivani prema redosledu podnošenja, a Vlada Srbije je za te namene opredelila 10 milijardi dinara, saopštilo je Ministarstvo poljoprivrede.
Uredba o raspodeli podsticaja u poljoprivredi za 2016. je u pripremi i njeno donošenje se očekuje krajem januara rekla je resorna ministarka Snežana Bogosavljević Bošković.
Ministarka je prilikom obilaska zemljoradničke zadruge “Zadrugar” u Baču, kazala da je veoma važno da se mali poljoprivrednici udružuju jer na taj način imaju jeftiniji repromatertijal, ali i manje troškove proizvodnje čime postižu veći ekonomski efekat i veću konkurentnost na tržištu, a obezbeđuju i siguran plasman za svoje proizvode.

“Udruživanje će biti prioritet i u narednom periodu, a obzirom na to da su poljoprivredni proizvođači u Srbiji ekonomski nedovoljno jaki da bi sami nastupali na tržištu koje postaje sve zahtevnije i izazovnije”, rekla je ministarka i navela da je poslovanje zadruge “Zadrugar” koja ima ukupno 107 zadrugara i okuplja 400 kooperanata, primer dobre organizacije.
Izvor: Beta
 
Ma ja sve mislim da ce oni sve te pare i dugovanja lepo podeliti u tri rate pa da nam daju na slamku svima svaki mesec do izbora,tako da zadnja rata lepo legne pred same izbore.Ma sve lepo smisljeno.

- - - - - - - - - -

Juče sam gledao onog smrada glamočića,na TV Most u emisiji kod đuke bizona,ala se taj čovek izlupao za medalju,sad je konačno ispričao navodno celu istinu zašto nedostaje para za subvencije,ovo mu je valjda treća verzija priče,uglavnom sada nisu krivci samo oni koji su duplirali gazdinstvo, nego je neko iz ministarstva obećao vučiću da će valjda nekim čarobnim projektovanjem budžeta za poljoprivredu da uštedi 14milijardi dinara,što je vučića obradovalo,pa kad je taj što je projektovao uvideo da se zaje... ,onda su saopštili vučiću da je ušteda napravljenja i da su sve subvencije isplaćene (što je normalno bila laž).
E sad po njegovim rečima taj i takav oblik budžeta je potpisan sa MMF-om na tri godine,i sad po njegovim rečima ne samo da će budžet za 2015 biti oštećen za manje para nego i naredna dva tj.2016 i 2017.Uglavnom da skratim lupao je on tu još svašta.Za sve je krivio isključivo ministarku i njene saradnike(što se i ja slažem) da ne zna da vodi ministarstvo,to valjda sad pre izbore im odgovara da je pljuju ne bili dobili više glasova,na kraju kaže bitno da poljoprivrednici nisu ispaštali !!!,a đuka završava sa rečima pa eto desi se ali najbitnije je da je ovo prva vlast koja priznaje grešku.
Pritisak mi je u momentu skočio u crveno,da je bio jeftinij televizor izbacio bi ga kroz prozor.
Zakljucak:"Ne gledati emisije sa politicarima na skupim televizorima":osmeh:
 
Juče sam gledao onog smrada glamočića,na TV Most u emisiji kod đuke bizona,ala se taj čovek izlupao za medalju,sad je konačno ispričao navodno celu istinu zašto nedostaje para za subvencije,ovo mu je valjda treća verzija priče,uglavnom sada nisu krivci samo oni koji su duplirali gazdinstvo, nego je neko iz ministarstva obećao vučiću da će valjda nekim čarobnim projektovanjem budžeta za poljoprivredu da uštedi 14milijardi dinara,što je vučića obradovalo,pa kad je taj što je projektovao uvideo da se zaje... ,onda su saopštili vučiću da je ušteda napravljenja i da su sve subvencije isplaćene (što je normalno bila laž).
E sad po njegovim rečima taj i takav oblik budžeta je potpisan sa MMF-om na tri godine,i sad po njegovim rečima ne samo da će budžet za 2015 biti oštećen za manje para nego i naredna dva tj.2016 i 2017.Uglavnom da skratim lupao je on tu još svašta.Za sve je krivio isključivo ministarku i njene saradnike(što se i ja slažem) da ne zna da vodi ministarstvo,to valjda sad pre izbore im odgovara da je pljuju ne bili dobili više glasova,na kraju kaže bitno da poljoprivrednici nisu ispaštali !!!,a đuka završava sa rečima pa eto desi se ali najbitnije je da je ovo prva vlast koja priznaje grešku.
Pritisak mi je u momentu skočio u crveno,da je bio jeftinij televizor izbacio bi ga kroz prozor.

Kod nas sve do jednog "neobavesten"!!! Glupostii! Zna on previse toga, cim radi 24 sata, najlakse kriviti drugog za neuspeh!
 
Nazad
Vrh