Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Dok trezor ne proradi nece ni ova tema vise raditi.
Inace sto se tice separatista i slicnih ljudi,njihovi avatari,potpisi i ideje koje sire govore o njima samima,a mi moderatori nismo pokretne enciklopedije da znamo znacenje svih slika separatista,sektasa i slicnih.
 
Poslednja izmena:
Kako kolega Diklofen ima konkretna saznanja o isplatama subvencija otvaramo ovu temu ponovo,mole se clanovi da pisu bez svadja i prepucavnja,da ne moramo deliti opomene i godisnje,po zasluzi.
 
Danas je nekima leglo za djubrivo.Ne znam datume i druge stvari.Nema potrebe da mi punite pp. bez razloga.
 
Komso kada ce da legne za osnovne subvencije. To za djubre i za naftu sam potrosio jos u Julu mozda , vec sam i zaboravio kada je bilo ...
 
Pa jel i dalje stoji prica da ce se subvencije po hektaru podeliti u 3 rate, januar, februar, mart ili je i to promenjeno?
 
Ja mislim da ce poceti sa isplatom subvencija tek posle 22-og. Jer do tada je nama rok za uplatu drzavne zemlje na pravo preceg zakupa. Onda ce im se malo napuniti kasa...
 
Danas sam čuo informaciju da će subvecije biti isplaćivane zadnjeg četvrtka u mesecu (januar, februar, mart)...
 
isplata 29.januara........veceras u Dnevniku rekla ministarka da su obezbedjena dodatna sredstva da se isplate subvencije iz prosle godine ( 90% subvencija nije isplaceno....pa kako su onda planirali budzet?!?!...kakvi lazovi to je strasno)...opet spominje u tri rate ,krajem januara,februara i marta i pominje spiskove predaje tj redosled...e sad nije mi jasno da li ce svako dobiti u 3 rate ili ce kako ko zapadne u koji mesec dobiti odjednom zaostli iznos..to mi bas nije jasno ?!?
 
Nazad
Vrh