Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

A da uzmemo suckog izvrsitelja da nam naplati suvencije.Kad mogu oni za sve i svasta,mozda i nama upali.:haha:
 
Polako ljudi samo da isplate dnevnice, Stiven Sigal-u,Lepoj breni,Ceci,da se podele sve subvencije za ove "nove firme" da se podmire gubitci u RTB Bor-u ,Srbija gas-u ,Železnicama,da kupimo luku Bar,i još mnogo toga,e onda ako ostane dolazimo i mi na red,brzo će to da se realizuje.
Usput da pomenem da je gubitak Srbije gasa koji je država preuzela kao javni dug 22 milijarde dinara,a direktna davanja za budžet Vojvodine 16 milijardi.Čisto da imate na umu kad budete glasali.
 
Pošto od naših para kupuju Luku Bar, ED Crne Gore, Telekom Republike Srpske i još neke gluposti, pošteno bi bilo da nam podele deonice tih preduzeća!
 
Polako ljudi samo da isplate dnevnice, Stiven Sigal-u,Lepoj breni,Ceci,da se podele sve subvencije za ove "nove firme" da se podmire gubitci u RTB Bor-u ,Srbija gas-u ,Železnicama,da kupimo luku Bar,i još mnogo toga,e onda ako ostane dolazimo i mi na red,brzo će to da se realizuje.
Usput da pomenem da je gubitak Srbije gasa koji je država preuzela kao javni dug 22 milijarde dinara,a direktna davanja za budžet Vojvodine 16 milijardi.Čisto da imate na umu kad budete glasali.
Dok se ostatak ne odbije od sise Vojvodine,nema nama boljitka
 
Dok se ostatak ne odbije od sise Vojvodine,nema nama boljitka
Svasta na internetu moze da se procita ali ovako nacionalisticka pisanja kao ovde na forumu nema nigde.Prijatelj iznad zaboravlja da i mi juznije postojimo ili nas i on svrstava kao neki u uzicku republiku,cak je i sliku-levo same vojvodine stavio ispod svog imena.Svako ima svoje veselje.Zalosno.
 
vama naj bolje da dodju pare tamo po 15 sad. dolazi sezona .a ovi koji su uzeli oni su potrosili.i ja sam medju njima.ali bolje da nisam uzo sad bi legle taman za djubre i ostalo.dzabe se svadjate.pare ce dodzu taman kad treba ce vidite.i odma gi preusmerite na drugi racun.a oni koju su uzeli malo ce teze da obave kupovinu prestojeceg djubriva koje se treba kupi.
 
Ako nista na forumu bi bar trebalo da postoji stalni lektor (drug kolektor, sto bi rekao Zika). Necemo se razumeti kako je krenulo.
 
@ Vivak priljateju trebalo bi malo bolje pouciti geografiju ( ako vam je istorija slaba tacka), jer Mindjusareva slika nikako nije slika Vojvodine...ali nema veze otom potom... pozdrav!
 
Moyda je mislio u poyadini orla sa macem da se nayiru granice Vojvodine, al to nije ta granica!

- - - - - - - - - -

Mozda je neka davnasnja granica, al ova naj novija nije :)))
 
Mene bas zanima sta predstavlja ta slika,moze neko kratko objasnjenje?

Slika predstavlja "granice velike Mađarske". Inače je koriste mađarske fašističke organizacije. Krajnje je zlonamerno korisiti tu sliku na ovom forumu i propagirati neki "vojvođanski" separatizam. Moderatori bi trebali više pažnje da posvete avatarima i ostalim stvarima i da se uklone sva fašistička i nacistička obeležja.

Jobbic-foto-hungarianspectrum1.jpg
 
Svako ima neki svoj san, nije zabranjeno sanjati.
Inace kad se vec otvori rasprava, al na pogresnom mestu, trebalo bi zabraniti da se bilo ko krije iza bilo kakvog avatara i nadimka. Ime i prezime i slika, pa da se zna s kim se prica. Da se gledamo u oci, a ne ovako pola botovi pola poljoprivrednici. Novopostavljeni globalni moderator Dusko ima sliku samog sebe, a ne koncetrata jer eto covek ima poljo apoteku.
Dakle imenom i prezimenom !
 
Slika predstavlja "granice velike Mađarske". Inače je koriste mađarske fašističke organizacije. Krajnje je zlonamerno korisiti tu sliku na ovom forumu i propagirati neki "vojvođanski" separatizam. Moderatori bi trebali više pažnje da posvete avatarima i ostalim stvarima i da se uklone sva fašistička i nacistička obeležja.

Svaka čast za objašnjenje,na drugim forumima da mi kojim slučajem postavimo mapu velike Srbije bili bi trajno banovani,a ovom se još i zahvaljujemo,e jesmo glup narod za medalju.
 
Slika predstavlja "granice velike Mađarske". Inače je koriste mađarske fašističke organizacije. Krajnje je zlonamerno korisiti tu sliku na ovom forumu i propagirati neki "vojvođanski" separatizam. Moderatori bi trebali više pažnje da posvete avatarima i ostalim stvarima i da se uklone sva fašistička i nacistička obeležja.

Jobbic-foto-hungarianspectrum1.jpg

Pitajte ga kako mu se pradeda zvao,i sta je uradio da bi ovaj postao veliki madjar i separatista....
 
Nazad
Vrh