Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Azilantima se daje 6000din. pomoci i kartica , to su nase subvencije za poljoprivredu ,Srbija kupuje luku Bar ,a nema da isplati redovne stvari , 150din. nije puno za rts preplatu ,a 150din. da podignu penziju je mnogo .... , zelim Srecnu novu godinu ,i da se spremimo za jos gore
 
Kako god se okrene mi smo ona strana što ne prolazi dobro,dok mi ukapiramo da vrana vrani oči ne vadi biće kasno,da nas zeza i nipodostavaju ljudi koji sa četri razreda osnovne i to dal imaju,da sve što se tiče subvencija je naš najmanji problem što se poljoprivrede tiče. Da seljaka niko ne štiti,pa čak i ministarstvoi služi samo da nas dodatno gazi i omalovazava svadja i deli. Dal tih 12 hiljada nas vadi uopšte?

Послато са HTC Desire 310 уз помоћ Тапатока
 
Ako posmatram iz moje tacke gledista i poslom kojim se iskljucivo bavim a to je ratarsvo uz nesto stocarstva (par svinja za sopatvene porebe) onda ne osecam krivicu jer je bilo mnogo, mnogo bolje nego sto je sad i sto se tice cena a i isplate subvencija koje su bile radi potsecanja 140 e po h + povracaj od nafte od 0.37 e po litru sto znaci skoro 180 e po ha.
Da podsetim jos da do pre 3 god. nije bilo vece arende u selu od 150 e/kj!
A privatizacija te ne dotice? Prodali ti azotaru, naftnu industriju pa te sad guze Rusi?! Da ne idemo dalje, traktor se sastoji od hiljadu delova pa te tu naguze Turci i Indjijanci!! Kad kupis gumu za Ursuza te naguze Kinezi! A osovinu za Zmaja menjas svake trece godine jel su ti tvoji olosi ZUTI rasprodali ''Zmaj'' pa te tu naguze ovi iz male privrede sto prave plastelin od gvozdja!
Sto kazo Laki u maratoncima ''dragi nas oce umro si pred sam kraj svog zivota"
Tako i te subvencije sto stalno pominjes od 140e, umrle su jos za vreme Petrovica 2011god. kad je hteo da nas prevesla na 10ha po gazdinstvu i 12000din. Izvini sto ti kratko pamcenje i nemoj da se ljutis :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
iz pouzdanih izvora,subvencije krecu 20-og januara,prvi deo ,pa drugi u februaru i treci u martu.rekla mi zena sto radi u trezoru,tako da se nenadamo ni za BOZIC...
 
Zuti su prodavali sve i svasta.Uglavnom firme iz stecaja.Ti stecaji uglavnom bili namesteni.
A ovi sad prodaju zemlju...ej bre zemlju.Kupuju 10% elektro mreze Crne Gore a prodaju nas Telekom.Kupuju luku Bar a prodaju PKB.....nas izgleda nisu obavestili da ce nam trebati druge kvalifikacije.Ja Vam gatantujem da ce se za ovo sto sad rade jednog dana nekome suditi.U svemu ovome ima indicija izdaje suverene drzave.Oni sude i hapse sad a njih ce za par godina.Zivi bili pa videlim
 
iz pouzdanih izvora,subvencije krecu 20-og januara,prvi deo ,pa drugi u februaru i treci u martu.rekla mi zena sto radi u trezoru,tako da se nenadamo ni za BOZIC...
U jednoj poljoprivrednoj emisiji je gostovao jedan od funkcionera (ne znam ko je i koju funkciju ima) pa je rekao da ce biti kao sto si naveo i da ce vec u martu biti i akontaciono subvencije za 2016 godinu jer su tada najpotrebnije poljoprivrednicima i td.
 
lopovi ZUTI su prodali sto su prodali pa su tako i prosli ALI NISU ZEMLU PRODALI i nisu zuti ogranicili zemlju za subvenciju iako su hteli a ovi su ogranicili i svake god su relativno na vreme podelili subvencije a ovi ih ni nedele iako premijer kaze da drzava nikome nista nije duzna sem poljoprivrednicima bice mi nismo u ovoj drzavi ili ko vas j...be manite se demagogije i politike i velicanja olosi ovima je glavni za poljoprivred u risticevic koji je okrivljen za lapanje zita iz robnih rezervi STA RECI A NE ZAPLAKATI. SRETNA NOVA GOD. ZEMLJA NIJE NA PRODAJU

- - - - - - - - - -
 
lopovi ZUTI su prodali sto su prodali pa su tako i prosli ALI NISU ZEMLU PRODALI i nisu zuti ogranicili zemlju za subvenciju iako su hteli a ovi su ogranicili i svake god su relativno na vreme podelili subvencije a ovi ih ni nedele iako premijer kaze da drzava nikome nista nije duzna sem poljoprivrednicima bice mi nismo u ovoj drzavi ili ko vas j...be manite se demagogije i politike i velicanja olosi ovima je glavni za poljoprivred u risticevic koji je okrivljen za lapanje zita iz robnih rezervi STA RECI A NE ZAPLAKATI. SRETNA NOVA GOD. ZEMLJA NIJE NA PRODAJU

- - - - - - - - - -

Isplaćeno sve! Seljaci lažu, kleveću.... Ni jedan fićfirić ne sme na poligraf zato što laže :haha:
 
A privatizacija te ne dotice? Prodali ti azotaru, naftnu industriju pa te sad guze Rusi?! Da ne idemo dalje, traktor se sastoji od hiljadu delova pa te tu naguze Turci i Indjijanci!! Kad kupis gumu za Ursuza te naguze Kinezi! A osovinu za Zmaja menjas svake trece godine jel su ti tvoji olosi ZUTI rasprodali ''Zmaj'' pa te tu naguze ovi iz male privrede sto prave plastelin od gvozdja!
Sto kazo Laki u maratoncima ''dragi nas oce umro si pred sam kraj svog zivota"
Tako i te subvencije sto stalno pominjes od 140e, umrle su jos za vreme Petrovica 2011god. kad je hteo da nas prevesla na 10ha po gazdinstvu i 12000din. Izvini sto ti kratko pamcenje i nemoj da se ljutis :ppozdrav:

Privatizacija ja nastala krajem 90-tih a masovno pocetkom 2000 -te i jos traje! Pitao bi se ti zasto, ali 90-tih si bio klinac koji je samo trazio djeparac od starog ako je mogao da ti da jer mnogi u to vreme i nisu mogli i nista drugo niti te zanimalo a niti bi shvatio! Dakle tada je pocela rasprodaja zemlje i svakog dobrog i vrednog kad je je...ni Sloba dozvolio da se sve to unisti i pokrade iz tih nazovimo giganta ove zemlje a kao slag na torti velicao je nacionalizam i petljao se sa celim svetom da bi nas ukokali zbog njegove totalno pogresne politike!
Prodalo se onda kad te fabrike vise nisu bile sposobne nista da proizvode jer sve zivo je bilo pokradeno iz njih!
Te vece subvencije koje ja pominjem su tebi donele Rusa kojeg nisi kupio ni pre toga ni posle toga vec onda kad su bile najvece, ne za vreme ovih koji te guze a pravis se da ni ih ne vidis, dali zato sto (ih) volis ili zato sto mrzis one druge!!
Za vreme zutih ni jedan deo drzave ili zemlje se niti prodao niti izgubio. Sve se to desilo pre 2000 -te i nastavljeno pre par godina kad vise nisu bili na vlast!
U svakom slucaju, zbog drugacijeg vida situacije ne treba da koristis reci koje si upotrebio!
 
Poslednja izmena:
Zuti su prodavali sve i svasta.Uglavnom firme iz stecaja.Ti stecaji uglavnom bili namesteni.
A ovi sad prodaju zemlju...ej bre zemlju.Kupuju 10% elektro mreze Crne Gore a prodaju nas Telekom.Kupuju luku Bar a prodaju PKB.....nas izgleda nisu obavestili da ce nam trebati druge kvalifikacije.Ja Vam gatantujem da ce se za ovo sto sad rade jednog dana nekome suditi.U svemu ovome ima indicija izdaje suverene drzave.Oni sude i hapse sad a njih ce za par godina.Zivi bili pa videlim
Ko je agrokoru prodao zemlju?
 
U ovom tvom zadnjem postu nema 10% realnosti, a i cime se sve sluzis da opravdas nekog ko ti nije nista, a mozda i jeste al mi to ne znamo, a i ne moramo sve je jasno!
Ovo za rusa bi ti odgovorio jel je to licna svojina a za koju smatras da mi je kupila demokratska stranka!
Kupljen je na kredit u trajanju od 3god. pocevsi od septembra 2011god. pa ti sad proceni cijoj vlasti vise pripada!!!
 
Nazad
Vrh