Subvencije poljoprivredi za 2014

Ajd neka neko javi ako je predao posle 27og maja 6000 din/ha, a pritom i dobio.
 
Ulice su bile blokirane, pa se novac mogao bezbedno preneti od narodne banke do narednih u lancu placanja.Eto zato je to uradjeno juce, ipak je to ogroman novac, nije ga lako preneti u normalnim uslovima.:haha:
 
Ljudi imam jedno pitanje:Uzimao sam 3 X 15 za pod brazdu i interesujeme dali ce moci ovi racuni da se iskoriste dogodine za suvenciju neki mi rekose da je rano za skupljanje racuna za iducu godinu....
 
Ne moze,samo za ovu godinu ovogodisnji racuni,tako i za sledecu ako ne promene.Isto i za gorivo.
 
Ove godine nisu priznavali racune od jeseni 2013 vec od prvog januara. Da li ce priznavati te racune sledece godine, to ne zna niko. 99% da nece.
 
Koji racuni?!!! Sledece godine dobicemo sipak a ne subvencije! Mada i ove su sranje a ne subvencije! Za ove koji su kratkog pamcenja samo da podsetim da su subvencije u pravom smislu reci bile onda kad smo dobili 14000 din/ha + 37 din refakcije po litru nafte a to je bio iznos od skoro 170 evra/ha 1e = 100 din.
Da smo bili pametni izborili bismo se za bolje subvencije kao sto ima sav normalan svet ovako zbog zavidnih i onih koji iz inata nece subvencije ali ne prestaju da laju po forumima i javnim mestima da treba prekinuti takav vid pomoci, a prvi dan se polome da predaju zahteve za istim, stigli smo do toga da ce nam rado od sledece godine servirati zilava m.da mesto pecenih bubrega!!!
 
Clan kolega drugar Peet je malo ostar ali 150% u pravu, kad smo mi videli da se Srbi i ostali narod koji zivi u ovoj zemlji sloze??? Nikad, daj boze u svako selo da mozes naci trojicu koji rade saradjuju, a da je duze od 2 godine pa i preko silu 3 godine!
 
Nas problem je sto su nam kriterijumi niski da nizi ne mogu biti. Kazu da te drugi postoju onoliko koliko postujes sam sebe. Izgleda da mi sebe uopste ne postujemo.
 
Koji racuni?!!! Sledece godine dobicemo sipak a ne subvencije! Mada i ove su sranje a ne subvencije! Za ove koji su kratkog pamcenja samo da podsetim da su subvencije u pravom smislu reci bile onda kad smo dobili 14000 din/ha + 37 din refakcije po litru nafte a to je bio iznos od skoro 170 evra/ha 1e = 100 din.
Da smo bili pametni izborili bismo se za bolje subvencije kao sto ima sav normalan svet ovako zbog zavidnih i onih koji iz inata nece subvencije ali ne prestaju da laju po forumima i javnim mestima da treba prekinuti takav vid pomoci, a prvi dan se polome da predaju zahteve za istim, stigli smo do toga da ce nam rado od sledece godine servirati zilava m.da mesto pecenih bubrega!!!
E pa druze to su oni sto su krali pa su i nama dali a ovi kradu ali nama nista nedadu.
 
Krenula je fama i prica o smanjenju subvencija, nece biti, ogranicicemo subvencije, spremaju nas za prolece, a necemo znati naravno nista do posledenjeg momenta. I onda kada bude bilo, nesto jos manje nego do sada, mi svi cemo da odahnemo I kazemo, evo, dobili smo opet, ipak je ok, a oni ce nam opet smanjiti 20 - 30 %. I mi opet cutimo I trpimo. A subvencije su nam ionako najnize u Evropi, mi kao kandidat za EU moramo da pratimo njihovu poljuporivredu koja i te kako daje subvencije..... Kada bi rekli lepo, nema novca, kresemo svuda, evo smanjili smo svima, posebno u javnom sektoru gde imamo viska zaposlenih, a najvece plate, ja bih razumeo, a ne ovako..... sranje, neko muze drzavu na sve nacine, a drugima je maceha. Znam da to ne moze nikako spreciti, da nam je takav nakaradan sistem, ali me boli kada vidim kako je sve naopako....
 
Nedavno je ova stoka poltronska kad je bilo reci o onoj klanici rekao je da nece biti subvencije za zakup verovtno drzavne zemlje,a zna se da ce sve dati strancima ili velikim kompanijama ili kako to novinari slatkorecivo kazu poceli su kao porodicna firma a sad zaposljava hiljade radnika.sta me zabole kako je poceo zivo mi se jebe.
nas ce evropa da sjebe i kraj sve je isplanirano tadic da omoguci kradju i raspad firmi koje nije za cilj da ih neko jeftino kupi nego da nema radnih mesta i sad ima pun **greška nezaposlenih koji nemaju pravo na socijalu sem cigana i onih sto nose kacket sa natpisom "vojvodina u evropi" esad smo se raslojili bogati i sirima ljudi naro popizdeo izabro vucica kobojagi pravednik krenuo zestoko kobajagi niko u zatvoru nikom nista oduzeto nego ce ih uvesti u regularne tokove i sve legalnoda rade i niko ih nece dirati jer kod njih je lovako issa radnika(postajemo robovi) e sad kad smo svi posteni i sve bajno dolaze strani investitori i gle cuda svima treba zemlja vucic daje ko da je njegovog ćaće,a plate su i dalje 200evr .Biće sranja i što se tiče socijalnog mira i ovog oko vojvodine ,još ćemo biti ugnjetena masa na severu
 
Dragin nije valjao jer nisam licno bio u njegovom timu da dobijem procenat od prodaje djubriva ispod ruke! A mene strasno zanima od cega su ti ljudi poceli i odakle im kapital, jel od 99 godine posle agresije okupatora strasno su poceli svi da peru pare i da otvaraju razne objekte i nama postenima da sole pamet kako eto oni mogu, ali ni jedan da mi stane na crtu da ga ja malo propitam!!! Odakle njima novca za otvaranje raznih firmi??? Odakle??? Do juce gola golcata sirotinja a sada gazda od nekoliko stotina hektara ili nekoliko desetina lokala????!!! Sve bre lopov do lopova!!!!
 
питај једног члана како је он успео да повећа земљу 3,4 пута више него што је радио,возио 560 а сад 2 нова трактора,ново ауто,а плус радио у фирми која је пукла.и све то стекао,за драгиног мандата.:-x кладим се да има његову икону на зиду.
 
Ko je kako stekao neka je stekao, ali poenta je da i mi ostali treba da zivimo a ti sto su stekli imam jedno vazno obavestenje: NAzalost mnogo nas ima da bi i mi tako stekli sta cete mala drzava... Subvencije su nam u milost i nemilost onih gore(vlada) kako nam razrezu tako ce biti, mooozda i nece biti :)
A dzaba ti da ukrades kad ti se vrati na nesto trece, pa obrni okreni mnogo patis da bi imao nesto... Kod mene se to kaze ako neko ima musku decu sve ce dati na kurvu, a ko ima zensku zetovi ce to lepo da podele :) NEgo znali neko jesu li krenuli sa isplatama i na koji broj zovete, hocu da zovem sa mobilnog, u slucaju da imaju indetifikator pa cu onda dati nekom od mojih da zovu sa fixnog videcemo odgovor :)
 
Ovako posalo sam pitanje emisiji domacin vezano za subvencije, i dobio dogovor :
Isplate za gorivo su navodno isplaćene...
A za ostalo da im detaljnije pojasnim i kad sam i gde predao i kome... cekam odgovor. Ali mi cudno da za subvencije za gorivo da mi odgovore da su navodno isplacene, kad kod mene skoro niko nije dobio ni dinara, sto sam im i odgovorio
 
Nazad
Vrh