Subvencije poljoprivredi za 2014

Od subvencija nema nista po svemu sudeci jer je diktator tako nasao zackoljicu da nam ne isplti.A od sledece godine ja brisem gazdinstvo i hvala lepo na svim subvencijama koje nismo dobili.
 
Kod nas vise nemozes predati robu,alo nemas gazdinstvo.Do sad je bilo dovoljno poresko resenje,ali toga vise nema.
 
Gospodin Vucic sve radi kako bi se uvukao u bulju evropi protiv koje je bio do juce,kritikovao sve frakcije a gde smo sad necu na paradu ali neka se odrzi ,protiv beka ,miskovica djilasa
a njih zove da pomognu drzavu da izadje iz krize alo jel smo mi to budale pa zaboravili sta je on to juce pricao.
Jebale ga njegove subvencije neka stopira te njegove tajkune neka im smnji malo marzu pa nam netrebaju subvencije samo neka nas zastiti ali od toga ni moga.
Bio je velikoglasnik u opoziciji da se povecaju penzije sad smanjuje ocemu vise pricati,najbolje da on izadje na paradu ponosa neka stavi njegovu bulju tamo a ne da stavi nasu mladost policiju da stiti evropske zahteve neka on bude stit kad vec nece da bude ucesnik.Mada mi vise lici na ucesnika.
Izvinite sve ovo nije bez veze sto pisem revolt.
Ja sam za subvencije predao 28.5 jos nista stoji do 27.5 vec mesec dana za djubre i naftu neznam tacno datum ali pocetak septembra isto nista.
 
Nama isplaceno jos letos sve sto smo predali, i za stoku i za ratarsku proizvodnju. I ako smo bili skepticni
 
Kakvi ste vi likovi, pare koje dobijam gratis nije bitno kad dodju vazno je da dodju. A doći će pre ili kasnije a to što nekima zapinju to je nešto drugo. Šta ste radili prvog dana predavanja zahteva kad su vam toliko trebale par. Ja sam odvojio taj dan 15 min za zahtev i ostatak dana izblejao.
 
Djjova Druze ja nisam mogao da predam zahtev za djubrivo jer majmun koji pise priznanice ladio alatku u neku od zena po selo pa sam morao da ga jurim i jedva sam dobio priznanice i to krajem avgusta 27 da bi sutra dan otisao i predao, tako da nisam mogao ranije, i izvini molim te sto nisam ranije... A samo sam pitao kada ce krenuti isplata, a slazem se sa tobom da to treba ranije isplatiti i to kad drzis stvar u svoje ruke i od tebe zavisi, ali kad mamlaz svoju stvar drzi u tudje ruke a tebi gori pod nogama da sto pre predas jer je pitanje hoce li biti para za kasnije onda ne zavisi od tebe :)
 
Nisam konkretno mislio na tebe, više na one što kukaju za onih 6000 bez ikakve dokumentacije. I ja sam za đubrivo kasio poprilično, ali isplatili su mi relativno brzo.
 
Drago mi je ako si uspeo da dobijes povracaj, mene em zeznuo ovaj sto daje priznanice jos i ovo sada ko zna kad ce biti ali kad god da bude dobrodoslo je.. :) Ja sve na vreme moram da platim a oni kako im se navije....
 
Kakvi ste vi likovi, pare koje dobijam gratis nije bitno kad dodju vazno je da dodju. A doći će pre ili kasnije a to što nekima zapinju to je nešto drugo. Šta ste radili prvog dana predavanja zahteva kad su vam toliko trebale par. Ja sam odvojio taj dan 15 min za zahtev i ostatak dana izblejao.
Šta bi se desilo da smo svi otišli prvig dana.Možda bi u tom slučaju i ti danas čekao te pare.Nekome su itekako potrebne a nekom kao tebi možda nisu.Nismo svi u istoj finansijskoj situaciji.Pokušaj samo da razumeš te ljude koji su se možda i zadužili da bi posejali a sada čekaju te pare kao ozeblo sunce,ali je u našoj državi sad preča gej parada nego isplata subvencija.
 
Nije mi jasno samo sto se neki guraju da predaju prvog dana, ako im ne trebaju te pare koje nam drzava daje "na poklon"
U Sapcu prvih dvadesetak dana ne mozes da pridjes zgradi a kamoli salteru za preregistraciju od onih, kao, "velikih" i onih kojima ne trebaju pare.Za ovu godinu sam cuo da je prvi dan pred trezorom bio red u cetiri ujutro.
 
Kazu da su juce podelili najveci deo subvenicija. I osnovne, i za gorivo, i za vectak, i stocarima, kazu svi su dobili juce.
 
Nazad
Vrh