Subvencije poljoprivredi za 2014

Naravno da mislim ozbiljno
taj švaba što ima subvenciju od 400e + 600e za stoku da dođe da radi ovde po našim trenutnim uslovima...
vrlo brzo bi podvijo rep i vratio se odakle je došao
Jedino ako misliš da angelu staviš na presto i da mu daš uslove koje je imao tamo...
i opet bi kaskao za nama
 
Mozeli neko reci jer uzeo neki novac 6000 ovih dana i dokle su stigli sa isplatama

Kao sto je napisano par postova iznad, do 27.05 i to do pola dana. Dakle neko je dobio novac ko je predao tog dana, a neko nije. Ako je takva situacija u NS, kao sto kaaze @Matkee, i kod mene u Pirotu verovatno je tako u celoj Srbiji. :ppozdrav:
 
Momo ja sam čistokrvni Sremac.Ne mrdam odavde.A ima i jedna pesmica koja ovako veli:

СремциКад Бог створи Срем створи и нас СремцеПа сад какви смо, такви смо, своји на своме.Нисмо гладни, нити жедни, не кукамо, Не брукамо, ни за чим не жалимоПо изгледу смо једри и румени,По нарави пргави и брзиУ раду марљиви, у одмору шаљивиАли више на туђ рачун.Док ради и ствара оца свог поштујемо и слушамо,Тек кад умре онда прогледамо.Своје жене се не бојимо, али без њеНишта не смемо да урадимо.Браћу и сестре волемо док не почнемоДа се делимо.Од целе фамилије највише волемо течуА најрођенији род нам је шуракова жена.Јако смо пажљиви и не волимо једни другима да сметамо.Кад један комшија изађе на шор, онај други одма улази у авлију.Доста смо побожни. У цркву идемо једне године за БожићА друге за Ускрс. Богу се молимо увече у кревету,Крстимо се тек кад почне да грми.А колико нас има? Много брате, не би стали ни у једну мању државу.За неколико деценија биће нас и више, кад постану Сремци и Сви они који су касније стигли овамо.
 
Poslednja izmena:
Danas opet bio u agraru, kazu ovako zahtevi za subevncije po ha, djubre, gorivo, svinje, bikove... su obradjeni do 05.09.2014 sa par dana razlike zavisi za sta je predato. A isplata kada ce biti ne znaju jer vise nema para. Ja pitao ima li nade da to bude nakon rebalansa budzeta, kaze nemamo pojma samo znamo da trenutno nema ni dinara za subvencije.
 
Eto a ja kad kazem da smo pred bankrotom onda mene smatraju budalom! Sto li sam uopste registrovao gasdinstvo i jurio se po priznanicama i slicnim glupostima i predavao i dokle vise s tim zezanjem?!?!?! Znaci karta ili gorivo obrni okreni sve moj do mojega!
 
Uh te debate mogu otici daleko i da posvadjaju ljude, ko zeli da ucestvuje u diskusiji ja sam pustio temu u temi sport o tome da li tole treba da ostane na celo naseg saveza pa ko zeli neka kaze svoje misljenje.. Poz
 
Nazad
Vrh