Subvencije poljoprivredi za 2014

Sad sam se vratio iz trezora ,predao sam za subvencije u biljnoj proizvodnji i regres za djubrivo za gorivo nisam skupio dovoljno racuna.
 
Sada na ovom zahtevu pises zbirnu povrsinu pod kulturama npr. merkantilni kukuruz 5.4550 ha , merk. psenica 3.2560ha itd. i na kraju to sve ukupno sabrano pises skroz dole.
 
Danas predao za subvenciju u biljnoj proizvodnji, nije bilo guzve, zavrsio sve za 5 min. A djubre i nafta ce da cekaju da se nakupe racuni, a to ce se vrv. kompletirati tek pred jesen.
 
Sada na ovom zahtevu pises zbirnu povrsinu pod kulturama npr. merkantilni kukuruz 5.4550 ha , merk. psenica 3.2560ha itd. i na kraju to sve ukupno sabrano pises skroz dole.

To znam ali da ne bi sada čekao i da vadim setvenu strukturu možda bih imao više deteline a manje kukuruza u odnosu kada sam se registrovao.U tom smislu mislim da li moraju biti identčni.
 
Mora da se slaže šta si prijavio kad si registrovao domaćinsto i sad kad predaješ zahtev za subvenciju.
Znači ; setvena struktura mora da se slaže tačno u ar , bar je tako kod nas.
 
Treba da se poklopi sa onom povrsinom koju si registrovao....
Evo komsija je bio brzi ,tako je i kod nas.
 
Koliko zapravo treba racuna za dizel i djubrivo, je l po 3000 din po hektaru ili 300kg djubriva i 60l dizela???
 
Ko da lista sad druze kad je zurba, hvala ti. Znaci ako imam 10ha treba bi 30 000 racuna od dizela i toliko od djubriva?
 
@markodjurdjevic
Treba ti 300kilograma x količina hektara i 60litara goriva x količina hektara.
U tvom slučaju 600l goriva i 3 000kg đubriva
 
jedan primerak sam ispunio za subvenciju od 6000din po ha a za naftu i vestak nisam predavao,verovatno ste mislili na ovo drugo da treba u dva primerka.
 
Nazad
Vrh