Subvencije poljoprivredi za 2014

ja sam samo jedan ispunio i predao a devojka na salteru mi rekla da je ok.
 
ja sam jedan predao,reko kazem ovim na slateru cuo sam dva treba primerka za subvenicje za 6000din on kaze netreba e sad koga oni zajabavu dal treba dva ili jedan to niko nezna
 
Taj drugi ti treba zbog tebe samog,da znaš kad si predao i ako oni nešto zabrljaju imaš dokaz sa počatom overen od njih...
Ja obavezno kopiram i setvenu strukturu i ne moram posle ponovo da visim na šalteru...
 
jel zna neko da mi kaze,posto u trezoru nisam dobio nikakve informacije, da li u zahtev upisujem sve biljne kulture ili samo psenicu,jecam i kukuruz. da li treba da upisujem lucerku, povrce itd. i nemam pojma koliko racuna mi trebaju za gorivo i djubrivo. koliko litara po hektaru imam prava?
 
Treba da se upiše kompletna setvena struktura identično kao i pri obnovi registracije samo što se ovde upisuje zbirno ( ako imaš kukuruz na tri parcele pišeš merkantilni kukuruz i sabereš površinu sve tri parcele i upišeš tako za sve kulture i na kraju sabereš sve površine ukupno kukuruz,suncokret ,žito itd.i to mora da se poklapa sa površinom koju si registrovao )
 
imam neke racune sa EKO pumpe od euro dizela. E sad na njihovim racunima ne pise euro dizel nego ovako : Pumpa 1 ED, i onda ispod kolicina puta cena :sta: dal ce to da priznaju pitam se
 
I ja sam predao nekoliko tahvih racuna, ja mislim da su svi racuni ok, nema razloga da ne budu, njima je racun bitan kao dokaz da su naplatili svoj pdv, koji ce sada nama da vrate kroz subvenciju.
 
Nazad
Vrh