Subvencije poljoprivredi za 2014

Prekjuce svratio u trezor i uzeo zahtev za regres da popunim kuci...Sad vidim da zahtevi glase na 2013 godinu...jeli to i kod drugih trezora slicna situacija?
 
Meni za gorivo trazili da na poseban papir saberem svaki racun posebno, za svaki mesec i to na kraju prikazem zbirno u litrama i novcu, i to prilozim uz redovan formulara za regresirano gorivo.
 
Predao zahtev za 10 min. nema skoro pa nikoga na salteru.

Mene vratili sa saltera,kazu da na fiskalnom racunu mora da stoji oznaka za kilogram(KG),ako pise npr. UREA 1000 a treba UREA 1000 KG...to nije reseno uredbom i ceka se nova kojom ce se to resiti...kad da dodjem,kazu dodji za 10 dana...mozda je pisano o tome ovde a nisam sve iscitao...svi su mi racuni MK
 
Meni prosli racuni za gorivo gde pise Gasno Ulje EL,kaze njima je bitno da pise Gasno Ulje.
 
Mene vratili sa saltera,kazu da na fiskalnom racunu mora da stoji oznaka za kilogram(KG),ako pise npr. UREA 1000 a treba UREA 1000 KG...to nije reseno uredbom i ceka se nova kojom ce se to resiti...kad da dodjem,kazu dodji za 10 dana...mozda je pisano o tome ovde a nisam sve iscitao...svi su mi racuni MK
Pa ni na računima za gorivo ne piše L (litara ) ,što bi značilo da i njih ne primaju .
 
Mene vratili sa saltera,kazu da na fiskalnom racunu mora da stoji oznaka za kilogram(KG),ako pise npr. UREA 1000 a treba UREA 1000 KG...to nije reseno uredbom i ceka se nova kojom ce se to resiti...kad da dodjem,kazu dodji za 10 dana...mozda je pisano o tome ovde a nisam sve iscitao...svi su mi racuni MK

Ja sam predao samo za 6000din.
Ovo ostalo dok se nakupi...
 
jel ima negde da se skine zahtev za regres 6000 din.??? da ga kuci popunim jer vec imam novu setvenu strukturu za ovu godinu
 
Nazad
Vrh