Subvencije poljoprivredi za 2014

Ja u NS-u uzeo pre neki dan setvenu strukturu, istampala mi za min, nista platio nisam...Za subvencije se nista ne zna, obrasce nemaju...:off_topic:
 
zna li neko dali moraju fiskalni racuni za regres za djubrivo ili moze i faktura? hvala..
 
pomoc :)
Svi znamo da regresiraju kupljeno djubrivo e sada koliko bih ja trebao da imam kupljenog djubriva za svojih 15h.. :)
 
Primaju se zahtevi od sutra za subvencije od 6000 hiljada i za povraćaj za naftu i veštačko đjubrivo ko predaje fiskalne račune, a ko ima fakture umesto fiskalnog mora da sačeka da izađu nove formulare.
U Pančevu su od srede počeli da dele brojeve za ponedeljak i utorak da bi izbegli gužve, svako dobije broj i zna kada treba da dođe da preda zahteve
 
Ja sam upravo spremio i popunio sve formulare, jedino nemam fiskalne racune za djubrivo, nego fakture + otpremnice, pa cu videti kako ide pa da predam u Pancevu.
 
Ja sam popunio sve sem za naftu,posto mi fali jos racuna,za djubrivo imam fakturu sa fiskalnim zajedno pa nek zadrze sta im treba,prosle nedelje kada sam pitao u vezi zahteva sluzbenici nisu imali pojma o bilo cemu u vezi istih,tako da ce verovatno kada nas vide sutra rano biti krajnje neljubazni i arogantni kao uvek do sada....pun je biro mladih zeljnih posla a ne da trpimo klimaktericne babuskare do penzije..
 
Nazad
Vrh