Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Данас узмем да попуним захтев за јесењу сетву и размишљам, да је ово права администрација на захтеву би требало да пише гасно уље а не д2 и просто се изненадим кад видех да стварно то пише. Попуним и одем да предам, кад тамо ми кажу треба да попуним нови захтев, стари који сам пролетос скинуо са интернета индетичан као за пролећну сетву не важи. Ја узмем НОВИ захтев а на њему пише дизел д2. Е слатко сам се насмејао.

Иначе, предао данас за гориво, па сад кад буде.
 
Znaci vec prebacuju u sledecu godinu... :zli: Pa tesko da ce biti za novu godinu, pre da ce da obraduju one koji slave Djurdjevdan, taman ce subvencije da legnu za predjelo, pice i kolace, a i gosti ce se opariti pa ce moci da kupe bogat poklon domacinu! :haha:
 
Sta ako se raskine ugovor o zakupu pre roka,a zakupodavac koristi subvencije za staracka domacinstva od AP Vojvodine.
 
Fotokopija se salje.Zvao sam call centar, tamo su mi rekli, a posle par dana kad sam poslao i javili mi se iz nis-a da su mi primili papire i uneli podatke u bazu,ocekujem pin kod.
 
znaci treba da se salju kopije dokumenata.Koliko trba posle toga da se aktivira kartica?Dali su isplacene subvencije za biljnu proizvodnju 6000dinara po hektaru posto nisam bio u banku pa neznam ?
 
U Šapcu sam prošle nedelje sipao D1 samo sa karticom domaćinstva međutim juče ne daju. Traže potvrdu aktivnog statusa. Pribavim to i danas na pumpu i dovoljno je samo potvrdu da pokažem točiocu i sipa, ne mora da se šalje Nis-u ili gde vi već šaljete. I na kasi nije neophodna kartica, uzme broj PG sa potvrde i kuca račun.
A komplikacija u trezoru, umesto da onaj na šalteru po kartici proveri status i izda potvrdu (ako je aktivno) šalje te da uzmeš zahtev kod portira pa ga ispuniš i ostaviš portiru pa po potvrdu ideš na sprat u kancelariju i to isključivo od 13 do 13 i 30h. A deluje baš besposlen, bio sam ujutro da tražim potvrdu i u 13h da je podignem i oba puta je šetao okolo. Samo nas cimaju i troše papir a žale se da im treba više radnika jer su preopterećeni.
 
dali je neko dobio karticu juznije??? odgovor NE! al necemo da dramimo uskoro ce izbori e tu smo mi :osmeh::haha:glavni

- - - - - - - - - -

danaspitali za karticu samo vojvodina dobilatako rekli na pumpi a u trezor aktivan je strip o miki mausu, nego sto ja pitam, al sta ce te neko mora i to da cita :)
 
koliko sam ja informisan ta kartica bi sluzila za kupovinu subvencionisanog goriva, a po zavrsteku toga, moze ako nis dozvoli da sam snizi cenu za one koji imaju tu karticu, a druga varijanta ako se prekine sa subvencijom nafte pa se subvencionise djubrivo, onda ce nis '' da se zrtvuje''(u sta cisto sumnjam) i da svima koji imaju te kartice daje popust.... to sam ja cuo, ne znam da li je tacno
 
Dajte ljudi, prekinite vise o toj kartici! Ta kartica nema veze sa ministarstvom poljoprivrede... to je NIS-ova kartica koja vam omogucava popust od 3-4% (jos nije ni definisan popust), i ne moze se koristiti ukoliko uzimate racun sa BPG (ne moze i pare i jare). I jos bih zamolio clanove da ne pisu sugestivne i cinicne postove kako su podeljene kartice samo u Vojvodini, a jug ko j...

Dakle,
za kupovinu regresiranog GASNOG ULJA 0,1 je potrebno, i obavezno SAMO, i ISKLJUCIVO UVERENJE O AKTIVNOM STATUSU GAZDINSTVA pumpadziji na uvid. Sto se tice EURO DIZELA, tu vam je dovoljno samo da izdiktirate BPG.
 
Dajte ljudi, prekinite vise o toj kartici! Ta kartica nema veze sa ministarstvom poljoprivrede... to je NIS-ova kartica koja vam omogucava popust od 3-4% (jos nije ni definisan popust), i ne moze se koristiti ukoliko uzimate racun sa BPG (ne moze i pare i jare). I jos bih zamolio clanove da ne pisu sugestivne i cinicne postove kako su podeljene kartice samo u Vojvodini, a jug ko j...
Verovatno mislite na super karticu? Ja sam je dobio (skoro su mi ugurali) i čini mi se šarena laža kad još ne znaju ni oni sami koliko će nagrađivati kupce (vrednost boda) a interesuje ih i sa kim još živite u kući.
http://www.nispetrol.rs/sr-lat/super-kartica-nagrađuje-vašu-vernost

- - - - - - - - - -

Dakle,
za kupovinu regresiranog GASNOG ULJA 0,1 je potrebno, i obavezno SAMO, i ISKLJUCIVO UVERENJE O AKTIVNOM STATUSU GAZDINSTVA pumpadziji na uvid. Sto se tice EURO DIZELA, tu vam je dovoljno samo da izdiktirate BPG.
Tačno. A i ono da ne daju bodove na super karticu ako kupujete gorivo za PG.
 
Kod nas potrebna samo kartica PG.
Potvrda o aktivnom statusu je potrebna samo za dobijanje NIS-ove kartice.
 
kolega Vulkan ,nije rec o super kartici, vec o kartici za poljoprivrednike ,koja uopste nije potrebna za kupovinu subvencionisanog goriva ,vec u slucaju da kupujete gorivo mimo ovog sub.dobija se neki popust,koji jos nije odredjen koliko je , ali verujem da ce biti dinar dva...
 
Nazad
Vrh