Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Da, takoje... legle svima ko je predao 8.5 ili se progurao 9.5 pa poranio sa predavanjem dokumenata. Opet nas dele ... Lele koji smo mi narod ... Koja god dzukela naidje digne nogu i popisa nas. Sto pre se treba uozbiljiti , zaboraviti na sitne zamerke i sitna prepucavanja jer ovo sto se valja iza brda nece valja za nas obicne smrtne seljake iz drzave Srbije. Sto pre ili osnivati stranku ali ozbiljnju stranku koje ima rukovodstvo koje ce da garantuje svojom imovinom sadasnjom i buducom i obrazom da ce da radi za Seljacku stvar ili na ulicu zajedno sa sirotinjom rajom pa kom opojci kom opanci. Nece valja ako ovakvi udjemo u evropu ima da nas za cas posla pojede mrak. Izgleda da nas nas uvazeni gos. Ministar bas sprema za mrak....
 
Da, takoje... legle svima ko je predao 8.5 ili se progurao 9.5 pa poranio sa predavanjem dokumenata. Opet nas dele ... Lele koji smo mi narod ... Koja god dzukela naidje digne nogu i popisa nas. Sto pre se treba uozbiljiti , zaboraviti na sitne zamerke i sitna prepucavanja jer ovo sto se valja iza brda nece valja za nas obicne smrtne seljake iz drzave Srbije. Sto pre ili osnivati stranku ali ozbiljnju stranku koje ima rukovodstvo koje ce da garantuje svojom imovinom sadasnjom i buducom i obrazom da ce da radi za Seljacku stvar ili na ulicu zajedno sa sirotinjom rajom pa kom opojci kom opanci. Nece valja ako ovakvi udjemo u evropu ima da nas za cas posla pojede mrak. Izgleda da nas nas uvazeni gos. Ministar bas sprema za mrak....

postovani kolega,doticni gospodin je Vas zemljak pa bi trebalo bolje da ga poznajete.
ja znam samo da se ni malko nisam obradovao kada sam video da ce on biti nas resorni nasusni ministar. njegovim predhodnicima preti vreme corke nako sto su bili ministri a on je taj staz odradio vec i sad moze bezbrizno da povede nase seljake put europe
 
Ha ha ha . Mogu reci samo to da ispravno razmisljas. On je svoj staz vec odradio. Ha ha ha. A da zna da kaze koliko je tu moj postotak to svi mi iz Zrenjanina znamo da je bio mister procenat...... JMS
 
Gledam ove postove i ne mogu da verujem na sta smo spali samo daj nebitno sto je sica sto drzavu bas zabole za seljaka prodaju nam zemlju,stocare su vec unistili ostali smo jos mi ratari i vocari kako cemo sistematski biti unisteni od idiota gubim volju vise da radim i zivim u ovoj drzavi strasno.
 
U kontaktu sam s dosta ljudi, i u zadnje vreme je bas dosta izrazena teznja za beganjem iz zemlje, samo daj pasos i napolje. Ja mislim da mi cak niko i nije reko da ima zelju i volju da ostane ovde. Demografska katastrofa
 
U kontaktu sam s dosta ljudi, i u zadnje vreme je bas dosta izrazena teznja za beganjem iz zemlje, samo daj pasos i napolje. Ja mislim da mi cak niko i nije reko da ima zelju i volju da ostane ovde. Demografska katastrofa

Ja sam vec poceo da planiram kako bi mogao da zatvorim ovu godinu i da palim preko jer radim kao dragstor, a ne mogu nista da zaradim. Jedino sto zivimo, imamo da jedemo i nema za vise. Gde su ulaganja u mehanizaciju, zemlju, razvoj ...
 
Iz godine u godinu moramo sve vise i vise da teglimo,a sve manje nam ostaje i novca i vremena i svega onog sto cini zivot lepim.To su valjda prednosti demokratskih promena u Srbiji.
 
U kontaktu sam s dosta ljudi, i u zadnje vreme je bas dosta izrazena teznja za beganjem iz zemlje, samo daj pasos i napolje. Ja mislim da mi cak niko i nije reko da ima zelju i volju da ostane ovde. Demografska katastrofa

mogu ti reci da znam slucaj pre koju nedelju stigli iz kanade nazad da grade zivot(budale)troje dece sreca pa su uzeli povratnu kartu na godinu dana

---------------------------------------------
dobio informejšon da je u bačkoj topoli uplaćeno za 09.05 predato do 10h
 
nema veze sa subvencijama ali moram ovima sto planiraju da "beze" iz zemlje da ih zamolim da stanu i da u sebi promisle jedno "dali stvarno misle da na zapadu cekaju samo na njih" proslo je to vreme kada su se nasi radnici cenili sada mnoge zemlje siromasne imaju "legalno" pravo da posalju radnike kojima ne treba viza a i nasa omladina je ostavila veoma los radni utisak svuda gore tako da balkance bas mnogo tesko zaposljavaju resenje je da sredimo nasu zemlju i tu da radimo i zivimo samo treba naci pravi pravac(put) kojim treba da idemo!
 
Evo i ja da se pohvalim,predao sam 10.5 i danas sam imao uplatu,ali samo za gorivo,a po hektaru cu morati izgleda da cekam.:kisa:
 
Nazad
Vrh