Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Legle pare za naftu predato 08.05. u 10:00
 
jutros sam gledao neku reprizu poljoprivredne emisije gde je savetnik ministra rekao ............kako ima "tehnickih problema u trezoru" ali evo resava se i vec danas krece redovna isplata bla,bla,bla nalago se covek nije ni svestan sta je sve izustio :zli::zli::zli::zli:
 
Ovo je bre ljudi sramota, pa koliko strana unazad samo postovi kako su dobili novac oni koji su predali u prva 2 dana, pa ne mogu svi da dođu na red odmah, možda nisu ni bili spremili račune, možda su bili sprečeni, pa onda oni neka crknu. Pa el naš uvaženi gospodin ministar nije rekao još pre 3 meseca kako para ima dovoljno samo da obnovimo registraciju, pa gde su sada te pare. Pa ovo je polovina godine a ja još ni dinara nisam dobio, bavim se voćarstvom i većina ulaganja je već prošla i to iz džepa, pa kako da mi pomognu da širim zemljoradnju kad me ubijaju u pojam i truju svaku volju.....Zašto odmah nisu izbili subvenciju iz nafte, tj. da kupujemo na bonove i odmah po 100 dinara. Pa ja sam počeo da kupujem naftu od nove godine, a nisam znao šta ću dobiti od subvencija do maja , pa ljudi sramota, samo predizborna obećanja, ma SRAMOTA. I ja se slažem da treba praviti stranku pa na izbore ali uslov da svaki član radi zemlju a ne da se ta stranka samo tako zove, toga već imamo. Valjda će i nama slepcima na jugu Srbije da bace nešto ali šta da kažem osim da sam duboko RAZOČARAN i u ove i u one.
 
Danas me pitap jedan stariji komsija da li su svi morali predati zahteve za subvencije i nisam znao da mu kazem pa pitam vas ako neko zna da mi kaze?
 
Nazad
Vrh