Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Ja danas razmenuo evre,bio na pimpi i kupio 400l nafte.Pumpadžija reče da u zadnjih nedelju dana nije prodao 1000l.Ako se od nedelje budu isplaćivale subvencije stvoriće se gužve i biće nestaćice a rok kratak.Ja uzeh a posle kako bude svima tako će biti i meni
Znaci da smo mi ,seljaci,poceli da subvencionisemo Drzavu i NIS.Mislim da je to trebalo obrnuto.
 
Kolega koji je pomenuo osnivanje jedne seljacke stranke ima podrsku od mene.... Bravo za to. Da nas je bar vise istomisljenika u tom pogledu. Dajte da se makar malo organizujemo..... Sve pohvale od mene.....:bravo:
 
E pa onda će prvo izbiti problemi jer će svi hteti da budu vođe. Pa će se onda naći neki pojedinac koji će da menja priču za tepsiju ribe, pa će onda tu da se ugura još stotinak persona koje nemaju dodirnih tačaka tu. Kojekakvi pi-arevi, konsultanti i savetnici. Pa će onda vrh stranke da se osili ako uđe u skupštinu gde će upoznavanjem skupštinskog inventara (koji se ne menja već 20god) da upozna tu i neke veze i da ostvari kontakte pa će onda taj vrh da radi šta god hoće i da se bahati. Da se tali i glumi zaharija. Pa će onda na kraju da bude - "eto vam, tražili ste - dobili ste. Vaša stranka je u parlamantu". Đavolja je to rabota. Politika je jedna velika septička jama. Ko misli da može neradom nešto da postigne odnosno kao političar, taj se dobro za*ebao.
 
Slozio bih se sa nesko2563 skoro u svemu...jedino poslednja recenica nije tacna - "Ko misli da može neradom nešto da postigne odnosno kao političar, taj se dobro za*ebao." Danas samo u politici ima para, pa se tako nesto moze i postici.

Dobra ideja za stranku - podrzavam.

Zna li neko sta bi sa tim subvencijama? Oce li to uopste isplacivati? Zahtev sam podneo pocetkom maja...i jos nista...
 
Svaka cast na ideji za stranku i ja to podrzavam... Ali ko ce uciniti prvi korak... Nemogu to svi mora to biti jedan a da opet ne izvuce deblji kraj... :sta:
 
Ja danas razmenuo evre,bio na pimpi i kupio 400l nafte.Pumpadžija reče da u zadnjih nedelju dana nije prodao 1000l.Ako se od nedelje budu isplaćivale subvencije stvoriće se gužve i biće nestaćice a rok kratak.Ja uzeh a posle kako bude svima tako će biti i meni
Lako je tebi da menjas evre kad radis i imas platu. :osmeh:
 
Kolega koji je pomenuo osnivanje jedne seljacke stranke ima podrsku od mene.... Bravo za to. Da nas je bar vise istomisljenika u tom pogledu. Dajte da se makar malo organizujemo..... Sve pohvale od mene.....:bravo:
Pa koliko se sećam jednu seljačku stranku već imamo http://www.nss.org.rs/ Ja ipak predlažem da se nezadovoljstvo seljaka iskaže na drugi način sa rukovodstvom seljaka koje ovakva situacija u poljoprivredi zaista pogađa. Da izaberemo nekoga ko će predstavljati poljoprivrednike Srbije a ne svoje interese i svojih bližnjih.
 
Pa koliko se sećam jednu seljačku stranku već imamo http://www.nss.org.rs/ Ja ipak predlažem da se nezadovoljstvo seljaka iskaže na drugi način sa rukovodstvom seljaka koje ovakva situacija u poljoprivredi zaista pogađa. Da izaberemo nekoga ko će predstavljati poljoprivrednike Srbije a ne svoje interese i svojih bližnjih.
ma nema nista od toga,cela nacija nam je genetski poremecena kad je u pitanju mito,korupcija i svoj dzep
ne radjaju se vise ljudi tipa,GANDI,TITO, patrijarh Pavle
 
Evo,videli smo za kratko vreme da nikad ne bismo mogli da se ujedinimo i izaberemo svoje predstavnike i zarolamo ulogu ozbiljnog igraca na usranoj politickoj sceni Srbije.Zato sam ja u svom prethodnom postu i rekao da nam je nas mentalitet najveci neprijatelj.A sve sto smo ovde izneli stoji.Toliko puta smo se opekli sa raznoraznim vodjama,strankama,komsijama,rodjacima,prijateljima...tako da vise u nikog nemamo poverenja,pa izgleda ni u nas same kada bi trebali da se nadjemo na izuzetno odgovornom mestu.Leka za zrele generacije ove zemlje izgleda da nema,nas jedini spas mogu da budu nadolazece generacije sa jednim ozbiljnim obrazovanjem,potpuno drugacijom kulturom pristupa svim problemima,tolerancijom i ono najvaznije cistog obraza i duse,bez generacijski usadjenog gena za korupciju.Mnogo ce vode proci dok stasaju takve generacije,ali od sada treba raditi na njima.Za to su potrebne ozbiljne reforme u vise kljucnih sistema ove zemlje,a ne ove zajebancije koje su idioti sa vlasti sprovodili sve na stetu ove nacije.
 
Па код нас има 100 менталитета, тако да није менталитет, већ незнање и лоповлук надређених. Колико је људи покушало нешто на локалу да уради? Јако мало, или нису пробали, или ако пробају, општинари их из разноразних разлога кулирају. На страну што је код нас сваки вид удруживања био забрањен, па онда дозвољен од стране државе. Тако да и то у људима још живи. Та неслога коју многи помињу има своје свеже корене.
 
Ne znam da li sam na pravom mestu da postavim sledece pitanje..Otac ima 3 krave i jos uvek nije dobio regres za njih za proslu godinu..Ako bi mogao neko od stocara da mi da informaciju da li je njima isplaceno za proslu godinu.Hvala unapred
 
Nazad
Vrh