Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Za cisto ratarstvo i obradu samo te povrsine koja se subvencionise je previse goriva. Ko radi usluge, povrce, stocarstvo njemu treba daleko vise nafte. Meni i bratu ce propasti verovatno vise od 50% nafte, ne treba nam. Skladistili smo koliko nam treba za prskanja i malo oko psenice i to je to.
 
Bojčertć@ slažem se.Ja otprilike radim koliko imam u trezoru čisto ratarstvo ni blizu polovina goriva neće otići sa kombajniranjem pšenice.Inače 40%je realna količina goriva koju će potrošiti gazdinstva jer ove godine trćina korisnika subvencija ni ne radi svoju zemlju.Ja sam očekivao pošto nema para da će usloviti 6000 sa gorivom.sreća pa nisam bio u pravu.
 
Da li je nekom uplacen novac od subvencija? I koliko se sada dobija po hektaru, da li je to za celu godinu ili za prolecne radove, ako moze neko da mi objasni? Hvala
 
I opet i opet i opet prica samo za sebe ja nisam kupio svo gorivo,meni je malo,meni puno,ja cu im pokloniti ostatak.....Kako niko ne kaze ej ljudi ajmo tad i tad u centar Ns,bg i ostali gradovi da preduzmemo nesto za nasu stvar nasu stvar!!!Gde su asocijacije da reaguju na klimavu isplatu subvencija i 100+ ku....c palac :bravo:uopste nema medju nama sloge i zato nam nece nikad biti bolje a bolje i ne zasluzujemo jer smo posesivni bitno nam je samo nase **greška za druge nas boli ona stvar.Ovi u ministarstvu znaju kako disemo dosta im je samo da procitaju postove ovde na forumu i kraj,zkaju kako ce da zabibere onako drugarski.
 
Vrsi se pritisak na Knezevica :osmeh:
goran-knezevic-sajam_660x330.jpg
 
bas zanimljivo u subotici dobijaju toliko ljudi a u Paracinu samo 3 coveka koja ukupno imaju 5h tj drzava isplacuje ogromnu sumu od 30 000din neznas dali da se smejes ili places.Sto jos zanimljivije prica se da su ti tri coveka sa clanskim kartama SNS jer se zna da u Paracinu SNS pukao kao zvecka na zadnjim izborima nego to je vec politika
 
Nazad
Vrh