Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

predao 8.5. i nema jos poruke iz banke tj dobio sam budzu marjanovu kao i vecina. ovo je ubedljivo najgore ministarstvo do sada. od prvog dana kada sam cuo ko ce nam biti resorni ministar znao sam da ce biti obmana,prevara i slicno. ja jos nisam dobio ni za tov junadi a predao krajem oktobra. bice nama golemih muka sa mister postenim ministrom
 
Ja sam predao 7.5. u 8:15. Bio sam treci u Zrenjaaninskom trezoru, pa mi jos nije uplaceno. Tako da izgleda da nije pravilo ko je prvi predao, vec kojim redosledom su podaci unoseni u sistem.
I meni se isto desilo.Predao sam zahtev 7.05 u 8 i 14 i nisu mi uplatili .Ralekiraj je predao posle mene i njemu je uplaćeno.
 
Danas legle pare za subvencije, predato 15.05.2013. u trezoru u N. Sadu. 6.87.46 ha x 6000 din, oko 41000 na racunu, malopre podigao na bankomatu. U prvi mah pomislio povecali mi platu, posle sam shvatio sta je u pitanju :)

Izvinjavam se svima, sad cujem od koleginice da je u pitanju plata sa dodatkom za dan fakulteta! Oprostite, ja se ponadao da su subvencije to, nisam znao za ovo :off_topic:
 
Poslednja izmena:
Slaba kupovina goriva, jer su ljudi planirali da od subvencija kupe gorivo. Duva promaja kroz paorske novcanike.
thsmiley06.gif
 
Kod nas poceli da zezaju za naftu donesu po 2000-3000l sad mi drug kaze cekao je dve noci za 1000l daju mu po 500 za dan kazu nema goriva ovo je propast nedaju subvencije a teraju te da ides da kupis naftu kao nece vise da je bude, jel se jos na nekoj pumpi desava da nema goriva?
 
Bogami i kod nas je guzva za gorivo juce sam cekao vise od dva sata prvo red pa onda pretakanje pa iza mene opet red za tocenje goriva,evo dokaza da subvencije nece biti potrosena na kupovinu kola,letovanja...
 
I ja sam juce u Pancevu obisao 3 pumpe dok nisam natocio, na jednoj nije bilo, druga je dobijala pa je trebalo da se ceka, tek na trecoj sam natocio.
 
Kod nas poceli da zezaju za naftu donesu po 2000-3000l sad mi drug kaze cekao je dve noci za 1000l daju mu po 500 za dan kazu nema goriva ovo je propast nedaju subvencije a teraju te da ides da kupis naftu kao nece vise da je bude, jel se jos na nekoj pumpi desava da nema goriva?
Meni nije jasno sto svi idete na tu pumpu u Kovinu a ista kilometraza je i do plinare u Pa gde nikad nema problema.
Inace juce su od 10 ujutru pa do kasno sinoc cekali da se natoce u Kovinu na pumpi.
 
Nazad
Vrh