Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Izgleda da je 1,5 milijardi planula onako a do sledecih para ce da se ceka koliko vidim...
 
e ljudi bio danas u terzor i pitah za evrodiesel gospodja mi dade neki nazovi potvrdu da ispunim i fotokopija saobracajne (inace rus 90 god.) i onda imas pravo na evro diesel jel ko radio to od vas
 
e ljudi bio danas u terzor i pitah za evrodiesel gospodja mi dade neki nazovi potvrdu da ispunim i fotokopija saobracajne (inace rus 90 god.) i onda imas pravo na evro diesel jel ko radio to od vas


pa svi tako radimom, ali pazi treba da ti pise u sapbracajnoj koju fotokopiras "pogonsko gorivo EURO DIESEL", jer ako nije tako nece prihvatiti
 
Proverio danas,pare legle za biljnu proizvodnju jos u petak, gorivo nista, predao zahtev 7og. Bio sam medju prvima
 
Evo i ja da se ispravim.I trezor Sečanj je primao 7.5. i ko je toga dana predao isplaćeno mu je.Onima koji su predali 8.5. nije još isplaćeno ništa.Hvala članu didi79 na informacijama.
 
Izgleda da ce i za naftu produziti rok do 1.jula...svega 30% prodato od planiranog a skoro svi radovi pozavrsavani,ljudi nemaju para ostali obavili sto su imali oko setve i sad im ne treba a dosta njih imalo zaliha od prosle godine...pregovara se o novom(starom) modelu da se dobija veca subvencija a manje goriva(nesto kao prosle godine 40l/h a 75 din subv.)...na ovaj nacin kiksnuli samo tako
 
Nesto mi se cini,daj Boze da gresim da ce isplata subvencija ove godine biti posebno zanimljiva i aktuelna tokom citave godine!!!Ovim tempom isplata ce biti taman kad treba ogrev za zimu da se kupuje,tamo septembar-oktobar mesec!
 
Ma u izjavi se ja izjašnjavam da kupljeni evrodizel koristim isključivo u poljoprivredne svrhe.Tako nekako je formulisano.
 
Nazad
Vrh