Subvencija za mehanizaciju

Zdravo stiglo mi je rešenje da treba da uradim dopunu gde piše "Потребно је доставити рачун и отпремницу који садрже квалификовани елекронски потпис овлачћеног лица." Jel to znači da treba da idem u PSS da ga oni potpišu ili nešto drugo?
 
Zdravo stiglo mi je rešenje da treba da uradim dopunu gde piše "Потребно је доставити рачун и отпремницу који садрже квалификовани елекронски потпис овлачћеног лица." Jel to znači da treba da idem u PSS da ga oni potpišu ili nešto drugo?
Stiglo u eSanduče? Video i ja za naš zahtev ga treba dopuniti i stoji da je izmenjeno 7.11. Ali ništa nema od rešenja u eSandučetu..

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
 
Stiglo u eSanduče? Video i ja za naš zahtev ga treba dopuniti i stoji da je izmenjeno 7.11. Ali ništa nema od rešenja u eSandučetu..

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
Na kraju nije ni trebala neka dopuna, izgleda bila greška neka. Danas stiglo rešenje da se usvaja. Ovo je za primarnu stočarsku proizvodnju konkurs.

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
 
Stiglo resenje za mehanizaciju za jedno gazdinstvo predato je 5.09 a za drugo gazdinstvo predato je oko 30.08 i jos nema nista
 
Ako imate "cudna" slova negde na zahtevu, kao sto je ime prodavca Best & CO, morate izmeniti zahtev i obrisati taj znak &. Ali da bi u UAP videli izmenu morao sam da dodam i dopunu bilo kakvu. Ja sam slikao deo ekrana sa istorijom zahteva i to stavio u dopunu. Tek tad je obradjivac predmeta mogao da vidi moju izmenu naziva firme.... Pa eto da znate... Inace su mi prihavatili danas taj zahtev za republicke podsticaje za mehanizaciju za primarnu biljnu. One prosle sa pocetka 2022. isplatili pre oko mesec dana....
 
Taj sam! Kod njih sam kupio sejalicu. Ima da obrišem to & gde god ga nađem. Kako si saznao da je to problem?
 
pozz svima.da li je neko imao situaciju da mu je uprava za agrarna placanja nasla neki dug.konkretno nasledio sam neku bezvrednu imovinu ali mi je lokalna poreska administracija razrezala nerealan godisnji porez.trenutno sam u procesu zalbe koji ce se resiti do nove godine.e sad me zanima dali uprava za agrarna placanja odmah odbija ovakve prijave za podsticaje ili salje neko resenje kojim trazi izmirenje duga u nekom roku...ima li neko ovakvo ili slicno iskustvo.hvala unapred
 
pozz svima.da li je neko imao situaciju da mu je uprava za agrarna placanja nasla neki dug.konkretno nasledio sam neku bezvrednu imovinu ali mi je lokalna poreska administracija razrezala nerealan godisnji porez.trenutno sam u procesu zalbe koji ce se resiti do nove godine.e sad me zanima dali uprava za agrarna placanja odmah odbija ovakve prijave za podsticaje ili salje neko resenje kojim trazi izmirenje duga u nekom roku...ima li neko ovakvo ili slicno iskustvo.hvala unapred
Da lo si ti tu "bezvrednu" imovinu prihvati. Da li imas neki zapisnik gde je tvoj potpis, kod notara, sudije, bilo gde?
 
Mene su zvalu iz UAP da mi kažu da rade moj predmet i da imam nekog duga. Da to rešim u par dana pa će oni opet proveriti...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh