Subvencija za mehanizaciju

Ogroman broj prijava odbačen jer "Пријава није попуњена читко, јасно и потпуно, па се по њој не може поступати" između ostalih i naša. Sve bi to bilo ok da prijava nije popunjena na računaru i potpisana elektronski. Sad sam ponovo pogledao i tu nema šta da se pogreši kod popune.
 
Ovo je katastrofa od načina za pomoć poljoprivrednicima.Zar ne bi bilo u redu da prednost za subvencije ima poljoprivrednik koji ih nije nikada dobio u odnosu na onog koji je do sada ostvario to pravo?
Nije da ih branim al to gledaju.
Ćerka moja prošla na novootvoreno gazdinstvo pre par mesci i na ovaj smo konkurisali ali je odbačena prijva razlog ekonomski neodrživa investicija u odnosu na površinu poljoprivrednog zemljišta.Bodove je imala za siguran prolaz.Pretpostavljam da je pravi razlog što je prošla na prethodnom konkursu.
 
Значи у покраини мораш имати везу да би " сигурно" прошао...

Е Србијо међу шљивама, још дуго нама неће бити добро у пољопровреди...

Свака част овима што су на поштено имали толике бодове, поготово на чланство у задругама, а за анализу земље нећу ни да коментаришем...
 
Ovo je katastrofa od načina za pomoć poljoprivrednicima.Zar ne bi bilo u redu da prednost za subvencije ima poljoprivrednik koji ih nije nikada dobio u odnosu na onog koji je do sada ostvario to pravo?
Pa jesu dali nekih budjavih 10 bodova, i to isto ponistili sa davanjem 10 bodova za racun za razliku od nas obicnih smrtnika na predracun 0 bodova. Sve je to isplanirano unapred....
 
Значи у покраини мораш имати везу да би " сигурно" прошао...

Е Србијо међу шљивама, још дуго нама неће бити добро у пољопровреди...

Свака част овима што су на поштено имали толике бодове, поготово на чланство у задругама, а за анализу земље нећу ни да коментаришем...
Mi smo imalo pravih 120 bodova, ali je to malo za ovakvu igranku u srbistanu....
 
Значи у покраини мораш имати везу да би " сигурно" прошао...

Е Србијо међу шљивама, још дуго нама неће бити добро у пољопровреди...

Свака част овима што су на поштено имали толике бодове, поготово на чланство у задругама, а за анализу земље нећу ни да коментаришем...
Jbg, imao si više bodova od Sanje...Ja joj kažem mani se poljoprivrede...:haha::haha::haha:
 
Nazad
Vrh