Subvencija za mehanizaciju

Ako imate "cudna" slova negde na zahtevu, kao sto je ime prodavca Best & CO, morate izmeniti zahtev i obrisati taj znak &. Ali da bi u UAP videli izmenu morao sam da dodam i dopunu bilo kakvu. Ja sam slikao deo ekrana sa istorijom zahteva i to stavio u dopunu. Tek tad je obradjivac predmeta mogao da vidi moju izmenu naziva firme.... Pa eto da znate... Inace su mi prihavatili danas taj zahtev za republicke podsticaje za mehanizaciju za primarnu biljnu. One prosle sa pocetka 2022. isplatili pre oko mesec dana....
Imam isti taj problem, samo kako da obrisem & sa zahteva i podnesem novi zahtev?
 
Nemoj ništa dirati. Zavisi ko ti obrađuje predmet. Meni je prošao račun iz Best-a i isplaćeno bez ikakvih problema. Zvaće oni iz UAP-a ako im nešto nije dobro.
 
Zvali su me iz UAP da je to problem, da odem do PSS Novi Sad da oni ibrisu to &, ali neznaju ni oni kako posto nemoze se to izmeniti na papirima.
 
Kada uđeš u predmet na e podsticaje, u desnom ćošku stoji ikonica "izmeni", na to kliknu, izmenu zahtev, i potvrde. Nikakva nauka. Ukoliko nema ikonice izmeni, neka promene pregledač, kod mene na Egde nije bilo te opcije, dok na Chrome ima. Zbog čega, ne bih znao
 
E kad bi na tom eAgraru radio neki softverski inzenjer umesto pekara i mesara (izvinjavam se ako izgleda kao uvreda, pekar i mesar su cestita zanimanja ali ne za rad na eAgraru) mozda bi se setio da softversko resenje moze da podrzi razlicite setove karaktera i da mozda samo treba da se taj famozni "&" podrzi ili castuje u nesto drugo sto nece smetati daljoj obradi, e tada bi nam mozda bilo lakse.. Ovako hiljade ljudi se zajebava i menja zahtev umesto da jedan covek promeni softver. Cisto poredjenja radi, samo ta izmena u softveru zahteva manje vremena nego jedan ulazak na eAgrar poljoprivrednika sa prosecnim poznavanjem racunara.
 
Ja danas zvao uravu za agrarna placanja da pitam sa se desava sa mojim predmetom predatim 04.01.2022.g. u 00.16.02 sati kazu jos ga obradjuju a dokumentacija je ok.
Stvatno bezobrazluk Dve godine se ceka za povrat obecanih para!

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
Pogresno sam napisao da se ceka dve godine, danas su konacno uplatili posle 23 meseca i jedan dan i 16 sati.

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
 
Kod pokrajinskog ne sme zakup da traje manje od 6 godina.
Dali tu postoji neka granica? Koliko ha zakup koliko vlasništvo mora da bude.
Nije mi realno da coveka odbiju zbog 4-5 ha zakupa (u kracem periodu od 6 godina) a ima 30ha vlasništva
 
Nazad
Vrh