Subvencija za mehanizaciju

Izašao konkurs grada Beograda za mehanizaciju.
Za traktore 150 miliona dinara, za priključne mašine 120 miliona.
Povraćaj 80% od osnovne cene, za priključne mašine maksimalno do 500.000 din, za traktore do 1 milion dinara po korisniku.
 
Da li je Beograd druga država ili šta je bre ovo. 😠😠😠😠😠😠😠. A šta za ostale. Izvinite ali nervira me kada novac od poreza koji plaćam ide drugima a nama u Vojvodini serviraju priče kako nismo ugrožene opštine i .... Ma.
Druze vi imate i pokrajinske konkurse i jos kojekakvih pogodnosti pride...Sta ja da kazem kada je budzet za poljoprivredu grada Kragujevca oko 10 miliona sve u kupno. Kakvi crni konkursi .....
 
Moja opstina je jedna od mozda najacih ali od nazad, i nikad nije imao sredstva za neki konkurs a nikad i nece imati.Iritira sto Vracar i Stari grad imaju sanse za kupovinu traktora ,pa cak i Dedinje.Samo ne znam sta ce sa njima.
 
Druze vi imate i pokrajinske konkurse i jos kojekakvih pogodnosti pride...Sta ja da kazem kada je budzet za poljoprivredu grada Kragujevca oko 10 miliona sve u kupno. Kakvi crni konkursi .....
Pokrajinski konkursi su posebna prica,pokusao jedne godine pozvali me i rekli ne mogu dobiti subvencionisani kredit jer gazdinstvo ima 10ha obradivog zemljista i od toga ja ne mogu da zivim.Pa koliko vi imate prijavljenog zemljista u gazdinstvu da mozete da zivite od toga?
 
niko nista jos uvek,rekli do 24.marta zavrsavaju sa svim isplatama.. poslednja nedelja su masine i za stocare

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Јел вам стигла ова порука и шта је ово шта смо ми остали грађани другор реда и одреда, само Београд и околина
332408061-1139604013380538-4257993282595721089-n.jpg
 
Taj konkurs izlazi već sedam godina za redom.

Za tih 7 godina u mom selu preko konkursa je kupljeno:
- Dve rotacione kosačice poljakinje
- utovarivač stajnjaka
- prskalica agromehanika 660 lit
- pneumatska sejalica agria
- kembridz valjak
- setvospremač 4.1 m

I od stočarstva uzeto je par junica i nešto priplodnih ovaca, i za pčelare par vrcaljki.
 
Сад стигла још једна иста само за тракторе значи Београђанима нови трактори и механизација остатку једна велика лепа к..а лепо смишљено и реализовано
 
Nazad
Vrh