Subvencija za mehanizaciju


Ima ih mnogo, kontam da su najinteresantniji oni objavljeni 18. I 19. Januara

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
kolege ima li neko da je nekada ranije ili na ovom poslednjem republickom konkursu konkurisao za solarne panele za navodnjavanje
 
Hvala ti na linku, ali preskacem ovaj konkurs ipak.
 
Da li je taj pokrajinski konkurs isti kao prosle godine sto je bio sredinom aprila/maja raspisan ?
 
Da li sam dobro razumeo da za traktorske kose (poput poljske Z-042) nema 50% povraćaja? Par ljudi mi je reklo da i one dolaze u obzir za taj povraćaj, ali ih ne pronalazim u ovom dokumentu:


Da je moguće ostvariti povraćaj, valjda bi bile navedene u tabeli pod prihvatljivim investicijama... U tabeli kose jedino pronalazim pod rednim brojem 2, ali mašine izlistane u sklopu tog broja se odnose na voće i grožđe.
 
Upravo je na tv Prva bio ministar Mali pa sam mu postavio pitanje kada će biti isplaćena dugovanja prema poljoprivrednicima. Odgovor je bio da on nije svestan da ima dugovanja. Sredstava u budžetu ima dovoljno..

Prosto za neverovati.😡
 
Evo danas zavrsio kupovinu mehanizacije za ovu godinu i to sam sebe subvencionisao iz sopstvenog fonda za hobi poljoprivrednike.Kupljena prskalica 660 lit i kembridz valjak i to je to .Slikao sam ali jos nikad nisam stavljao slike pa cu sutra pokusati.Kupljeno je na ovaj nacin da ne bi okrnjio fond i neko bio uskracen.Izvinite ako sam promasio temu molim vas da prebacite u odgovarajucu .Hvala
 
Nazad
Vrh