Subvencija za mehanizaciju

Pa dal se ima kolega to je diskutabilno ali mora se pratiti trend jer u poljoprivredi je buducnost a ne u penziji.Sa minimalnom platom mozes zamisliti kakva ce biti penzija.Pozdrav
 
Обрадовала ме супруга баш пре неки дан када ми је рекла колику ћу пензију имати на минималац од плате.
 
Dal neko zna moze li osoba koja je danas otvorila gazdinstvo da podnese zahtev za subvencije za prikljucnu mehanizaciju,ili gazdinstvo mora biti aktivno vise godina
 
Evo ako je neko jos predavao za stocarsrvo 50:40:10 rang lista

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Kaže ministar rešenja u maju a novi krajem godine...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Čeda bolestan pa nije mogao da dodje inače bi i to znali...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Bože sačuvaj... Nikad ne reci nikad, ali to mi u životu ne treba...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Da li neko zna koliko okvirno prolazi ljudi na konkursu za stočarstvo i koliko najmanje bodova, i da li se zna kad će izaći konačna rang lista ako je ovo preliminarna.
 
Ovo je konacna lista, nema zalbi.
Budzet su podigli na 1.2 milijarde odnosno na nesto malo preko 10 miliona evra i sada je budzet kao vocarima sto je bio. Njih je proslo 870, i kao sto rece kolega trebalo bi izmedju 800 i 900 da ce proci..

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa ako je investicija 20.000 evra to mu dodje 500 traktora.
Da ali od tih 20 000 pola daje drzava, pola ljudi placaju, sto znaci da bi 1000 ljudi dobilo kad bi svi bili na tacno 20 000 sa investicijom, vecina je naravno tik preko 20 000, ali znam ljudi koji su prosli a investicija 40 000 - 45 000 e.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ovo je konacna lista, nema zalbi.
Budzet su podigli na 1.2 milijarde odnosno na nesto malo preko 10 miliona evra i sada je budzet kao vocarima sto je bio. Njih je proslo 870, i kao sto rece kolega trebalo bi izmedju 800 i 900 da ce proci..

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Kako misliš nema žalbi,ja ne znam da je bio neki konkur bez prava na žalbu.To jedino ako niste nešto potpisali pri slanju .
 
Nazad
Vrh