Subvencija za mehanizaciju

Pa tako je ovaj put, kako, ni sam ne znam. Na sajtu uprave za agrarna placanja pise " Konacna rang lista". I jos pise, sledeci korak je donosenje resenja od strane ministrastva i slanje na adrese onima koji su dobili.
Za vocare je bila preliminarna, zalbe, itd, sve kako inace biva.. Mislim da je to zbog izbora ubrzano malo ovaj put..

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Znace se ubrzo, ide se po listi, presek se pravi onde gde nestane para u budzetu. Unrzo ce krebuti slanje resenja, ako je ovo konacna lista a jeste, inace ne bi talo napisali i objavili.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Juce su za neke konkurse izasle rang liste, ocekivao sam do kraja dana da ce izaci I za mehanizaciju.
 
Malo je glupo da nema prava žalbe ,neko bude oštečen greškom,mada koliko su izmučili u prvom pozivu i nas i konsultante a moguće i one zaposlene verovatno su greške svedene na minimum.
 
Svaki konkurs se sve duze i duze ceka. Secam se kad su krenuli za mehanizaciju usplata je bila najduze za 6 m. Sad ovaj predzadnji brzopotezni iz juna 2020. isplatili posle 18 m. Kad li ce isplatiti ovaj s pocetka godine 🤔
 
Sad gledam cenu tanjirace za koju sam predao predracun na pokrajinski konkurs pa to je otislo bas dosta gore i da prodjem na konkursu ne znam da li bi se isplatilo da je uzmem. Tipa da su ostale iste cene kostala bi sa povracajem oko 3800e, a sad sa novim cenama preko 5500e. Radi se o tanjiraci aragon 2,5m diskovi 560, a valjak v-ring i kosta sad 9600e sa pdv-om. Sto je mnogo mnogo je.
 
2019 tanjirača Aragon 3m sa diskovima 560, disk valjkom i svetlosnom signalizacijom koštala je 1050000 dindži sa pdv.
 
a ovde po tom konkursu za povrtare i vocare jos nista izgledaa da dele po imenu i prezimenu :sta: nista mi nije jasno vec preko 1 mesec cekam uplatu iz ministarstva
 
Nazad
Vrh