Subvencija za mehanizaciju

Ima logike. Kupis pa nema konkursa time si izvisio za 50% dobio si samo pdv sto dobijas u svakom slucaju kao Pdv PG. Ovako kad se ukaze konkurs konkurises i dobijes povrat.
Kolega,napisao sam nevezano za konkurs...zaboravi konkurs i povracaj...govorimo o kupovini neke prikljucne masine-kesom bez pdv i racuna ili regularno. 12 godina sam u sistemu pdv-a i tvrdim da je potpuno besmisleno kupiti kesom bez pdv-a i racuna!
 
Nemora to baš ovako javno da se komentariše ko prodaje robu bez pdv-a. Što se tiče kupovine nove meanizacije gazdinstva koje je u sistemu pdv-a normalno je da će je kupiti sa svom pratećom dokumentacijom i prikazanim pdv-om iz više razloga. Ako bude nekog konkursa imaju dokumentaciju i za njega i tu apliciraju za poraćaj.
 
Zna li neko da mi objasni vezano za konkurs za stočarstvo. Naveli su do 19 krava. E sad sta racunaju pod tim krave? Muzne krave ili sve na farmi?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zna li neko da mi objasni vezano za konkurs za stočarstvo. Naveli su do 19 krava. E sad sta racunaju pod tim krave? Muzne krave ili sve na farmi?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
Nije prava tema ali nema veze prebacice neko od moderatora. Trebalo bi da se racuna svaka krava za koju dobijas subvenciju, znaci sve one za koje legne 24k (sad msm da je vise ali se secam da je bilo 24k).
 
postovani kolege.danas sam poslao dokumentaciju za konkurs kap po kap i agrotekstil.u nadleznoj sluzbi za poljoprivredu koja mi je popunjavala zahtev kazu nisi trebao a vadis potvrdu da nemam dugovanja prema republici tj PIO.kad sam prvi put dolazip po informacije rekli su mi da treba.nije to neka cifra kod mene 660din taksa ali ja je godinama unazad vadim za svaki konkurs a ispada da netreba.citajuci pazljivo javni poziv ja nigde nevidim da treba.moze li neko od kolega da mi slika ili skrinsotuje i postavi ge je to procitao da treba...
 
postovani kolege.danas sam poslao dokumentaciju za konkurs kap po kap i agrotekstil.u nadleznoj sluzbi za poljoprivredu koja mi je popunjavala zahtev kazu nisi trebao a vadis potvrdu da nemam dugovanja prema republici tj PIO.kad sam prvi put dolazip po informacije rekli su mi da treba.nije to neka cifra kod mene 660d
Ta potvrda se i ne nalazi na spisku za slanje, ali ju je vecina slala. Po meni je bilo dovoljno samo otici u trezor i izmiriti eventualna dugovanja prema drzavi, za slucaj da budu proveravali.
 
Ta potvrda se i ne nalazi na spisku za slanje, ali ju je vecina slala. Po meni je bilo dovoljno samo otici u trezor i izmiriti eventualna dugovanja prema drzavi, za slucaj da budu proveravali.
pa tako ispada.cim je nema netreba je ni slati a oni nek proveravaju dug ako zele...sale car u clan 10 nema te potvrde...
 
Nazad
Vrh