Subvencija za mehanizaciju

I opet nikom ništaa....
Bahate se i krše zakon
Ja koliko vidim na forumu dosta vas dobija ,za razliku od mene koji sam u manjini ,
Registrovao sam se 4.06 2004 i dobio sam samo 2014 nekih 4000 eura,imam odbijeno na razne fore 11 zahteva ,a u pokrajini 7 ...
I kad gledam vaše komentare pitam se ....kako bi pisali da se to vama dešavalo
Ministarstvo poljoprivrede je uvek bilo slika i prilika našeg društva ,retko ko tamo nije radio a da nije zreo za ćorku....
 
Zmaj od Noćaja forum ima 32.000 članova pa ako među njima nema bar 100 koji su dobili subvencije onda ne treba niko da dobije.
 
ne
I opet nikom ništaa....
Bahate se i krše zakon
Ja koliko vidim na forumu dosta vas dobija ,za razliku od mene koji sam u manjini ,
Registrovao sam se 4.06 2004 i dobio sam samo 2014 nekih 4000 eura,imam odbijeno na razne fore 11 zahteva ,a u pokrajini 7 ...
I kad gledam vaše komentare pitam se ....kako bi pisali da se to vama dešavalo
Ministarstvo poljoprivrede je uvek bilo slika i prilika našeg društva ,retko ko tamo nije radio a da nije zreo za ćorku....
sekiraj se i ja sam notprilike u isto vreme registrovan,,,a dobio samo jednom za kap po kap trake dog za ostalo sta vredi meni preko 40,,deca prvo bila mala,,,pa kad porasla ispalo da zensko ima prednost a ja samo 3 sina ispade da sam diskriminisan po polnoj osnovi :haha: :haha: :haha:
 
Zmaj od Noćaja forum ima 32.000 članova pa ako među njima nema bar 100 koji su dobili subvencije onda ne treba niko da dobije.
Ne znam šta si hteo time reći.!?
Ja nisam rekao da niko ne treba da dobije nego da se tamo radi kriminalno a da postoje i ljudi koji ne dobijaju nista ,a ovde malo nali pa se hvale da su dobili ....a sledeći put se prvi jave u red kad se deli i pitaju se ,kad će...
 
Videh kod Urosa u emisiji neki poljoprivrednik razmislja da promeni pol da ima vece sanse za subvencije, porazmisli o tome napredovala je medicina :ROFLMAO:
Imam ja i žensku decu koja isto ne prolaze na konkursima ,tako da mi promena pola nije potrebna ,a koliko znam ko je u kabinetu ministra i Vučića .....izgleda da prednost imaju pederi,
Pa sad ,ko se drugom smeje ili podržavu ovu bagru ..ima velike šanse da ode u pedere ako već nije otišao
 
Danas mi je bila inspekcija da pogleda i iskontrolise kupljene masine preko konkursa za mlade iz 2019te. Kulturni i normalni ljudi, obavili svoje i svako na svoju stranu.
A šta si očekivao ...kada su ti već odobrili i ti to realizovao...
Da te ujedaju,psuju ,napadaju ili budu neljubazni u tvojoj kući
Kad se nešto lepo završi onda se i ima lepo mišljenje...čekaj samo da te zasvrbi tamo gde ne treba
 
Hoću da kažem to da ima ljudi koji se stvarno bave poljoprivredom i koji nekad ubodu prolaz na konkursu bez veze.Ima dosta onih koji daju određen procenat za siguran prolaz a ima i onih koji žive u soliteru, imaju registrovano 0,5ha zemlje i prolaz na konkursu za recimo plug od 2,5 miliona dinara, valjda im treba da stoji na terasi i izigrava ikebanu. 😂 Ja bi ipak proverio i obišao svako gazdinstvo koje je konkurisalo, prošlo na konkursu i realizovalo investiciju.Nije nemoguća misija, to se brzo odradi.
 
Imam ja i žensku decu koja isto ne prolaze na konkursima ,tako da mi promena pola nije potrebna ,a koliko znam ko je u kabinetu ministra i Vučića .....izgleda da prednost imaju pederi,
Pa sad ,ko se drugom smeje ili podržavu ovu bagru ..ima velike šanse da ode u pedere ako već nije otišao
Druze nije meni smesno i nisam u nista drugacijoj situaciji od tebe.. Ja sam konkurisao za ovaj 50:40:10 ali vec znam sad da od toga nema nista i sta treba sad da placem.. Svesni smo kakvo je stanje u drzivi ali nemam nista od toga da se jedim sta bude bice nijedan radnik nije ostao gladan a onu bagru velegradsku bi voleo samo na mesec dana da im iskljuce stuju i vodu sto im dolazi do stana da vidim koliko bi prezivelo.. Da vidis kako bi stoka posle zajedno sa divljim svinjama pila vodu iz onog istog usranog Dunava koji su oni unistili, nije seljak zagadio reke nego ta bagra sto zivotari i sto se provodi po izletima pa misli da je sve kontejner sto nije u njihovih usranih 50 kvadrata u stanu.

Izvinjavam se na malo jacim recima, daleko od toga da nema pametnih i kulturnih ljudi u gradovima koji cene tudju muku, ali je mnogo vise onih drugih i kad se setim toga padne mi mrak na oci..
 
Ma kakvi ludost koliko su ljudi papira danas ispisali. Treba stvarno 1h dok sve uporede,napisu izvestaj ispotpisuju. Ekipa od 2 coveka tesko da moze obici vose od 5 gazdinstava dnevno.
 
I kod mene je jedan inspektor bio iz agrarnih placanja u kontroli pre jedno 3 nedelje isto povodom kunkursa za mlade.
Sve je proteklo u najboljem redu.
Na kraju sam mu pozeleo da ce mi biti drago da nas cesce posecuje😀
 
Nazad
Vrh