Subvencija za mehanizaciju

Sviranje **greška, sta komplikuju toliko. Daj ljudima nesto jednostavno, sta je falilo onom na 50% i par papira da skupis. Samo da ljudi sto pre odustanu.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Da li može neko da mi pojasni šta sve spada u ove obaveze javnih prihoda lokalne samouprave?
Nisam nikada konkurisao ni za jednu mašinu ....
Kako vam se čini ova uredba? Pročitao sam je skroz i ne razumem neke stavke baš najbolje, zanimao bi me nov traktor baš bi mi dobro došao da zameni 558.


уверење о измиреним доспелим обавезама по основу јавних прихода издато од надлежног органа јединице локалне самоуправе према месту инвестиције, односно пребивалишту, односно седишту подносиоца Пријаве.
To znači da si izmirio odn. sve platio poreze,namete,harače i sve,sve sve ,nema duga preme pio,vojvodina vode i tako.
 
Za cisto ratarstvo nema traktora i mora biznis plan, ovo je slicno Ipard programu samo malo opustenija varijanta,nisam citao bas svih 97 strana...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nije providno da je namešteno za sina vinara...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Pa verovatno da neće ni biti tog konkursa od 50%... Jer će pustiti 50 - 40 - 10 konkurs kako oni kažu.
 
Mislim da taj konkurs na racun ostaje i dalje. Ovo sto ide preko svetske banke je nesto drugo, to je vise da se uposle banke da im novac ne stoji. I verovatno nece biti konkursa za mlade dok traje ovo sa svetskom bankom. Tako nesto sam ja cuo.
 
Ovaj sa svetskom bankom je vise zamena za IPARD koliko ja vidim jer nece biti IPARD konkursa za traktore i mehanizaciju jer se radi o velikim sumama i cini mi se bice potrebni biznis planovi i te zajebancije.
 
Danas neka informacija da ce biti malo para opredeljeno za taj konkurs 50:40:10. Mada dok ne izađe poziv nista nije sigurno.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To za pare se znalo jos decembra da ce biti oko 30 miliona dolara.. A minimum 20000 evra.. To mu dodje 1200-1300 njuski... MAKSIMALNO
 
Poslednja izmena:
Ajd da vidimo i to cudo, vise im se nista ne moze verovati.. Mnogo mi lici prica na ono kad je IPARD kretao, te Evropa nas pomaze, te bice para, 5 godina za redom.. Kad ono na kraju ja na prste jedne ruke prebrojim ljude koje poznajem koji su konkurisali. Ne dobili, konkurisali..
 
Nazad
Vrh