Subvencija za mehanizaciju

Nisam, menjali su tri puta, prvo je bilo po selima i nerazvijeni smo bili mi, Čortanovci, Vinogradi i Maradik valjda...Onda su promenili na opštine pa je cela opština uz neko muvanje postala nerazvijena. Vratili su na sela ponovo i tu ugurali Sase koje su najjače selo što se poljoprivrede tiče na svetu a ne u opštini...Oni nerazvijeni...Leb te je*o...
E bio sam nedavno u tim Sasama, pa to sve gazdurine tamo...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
@bumabacha
3500e -20%pdv=2800e, e 70% od tih 2800e je 1960e i to je taj povracaj, a ti placas 840e za prikolicu, i 700e za onaj pdv s pocetka jer na njega nema povracaj, i alvaluk na kraju
 
Poruka sa vibera od danas:
Dobar dan dobri ljudi, objavljen je konkurs koji smo najavili 50% bespovratno, 40% kredit, 10% učešće. Protumačićemo sve tačke u toku vikenda i ukratko objasniti o čemu se radi već u ponedeljak. Poslaćemo ovde uprošćenu verziju pravilnika i molimo Vas da se strpite do tada.

Ko baš ne može da sačeka, može da pročita konkurs na sledećem linku:
 
Minimalna investicija je 20000 koliko sam ja razumeo. Znacice taj uprosceni pravilnik, ja sam citao ovu siru verziju i dosta je tesko pohvatati sve ono. Mene zanima da li ce moci na primer da uzme traktor od 17hilj i recimo grajfer od 3 hilj i to izadje preko 20hilj malo, a sve moze da se svrsta pod podsticaje za mlecno govedarstvo...

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Poruka sa vibera od danas:
Dobar dan dobri ljudi, objavljen je konkurs koji smo najavili 50% bespovratno, 40% kredit, 10% učešće. Protumačićemo sve tačke u toku vikenda i ukratko objasniti o čemu se radi već u ponedeljak. Poslaćemo ovde uprošćenu verziju pravilnika i molimo Vas da se strpite do tada.

Ko baš ne može da sačeka, može da pročita konkurs na sledećem linku:
AAAAuuuuuh!!! Ovo treba izcitati!
 
Minimalna investicija je 20000 koliko sam ja razumeo. Znacice taj uprosceni pravilnik, ja sam citao ovu siru verziju i dosta je tesko pohvatati sve ono. Mene zanima da li ce moci na primer da uzme traktor od 17hilj i recimo grajfer od 3 hilj i to izadje preko 20hilj malo, a sve moze da se svrsta pod podsticaje za mlecno govedarstvo...

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Ili traktor sa utovarivacem recimo itd...
 
Pa sve zavisi sta kome treba. Mislim da je logicno da moze vise investicija u jednom delu konkursa na koji se bude odnoaila investicija, konkretno kako sam naveo, za mlecno govedaratvo, vise masina ili opreme, u vrednosti od najmanje 20000e. Bar tako mislim.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li može neko da mi pojasni šta sve spada u ove obaveze javnih prihoda lokalne samouprave?
Nisam nikada konkurisao ni za jednu mašinu ....
Kako vam se čini ova uredba? Pročitao sam je skroz i ne razumem neke stavke baš najbolje, zanimao bi me nov traktor baš bi mi dobro došao da zameni 558.


уверење о измиреним доспелим обавезама по основу јавних прихода издато од надлежног органа јединице локалне самоуправе према месту инвестиције, односно пребивалишту, односно седишту подносиоца Пријаве.
 
Nazad
Vrh