Subvencija za mehanizaciju

Jel ima nešto novo uvezi rezultata konkursa za mlade poljoprivrednike ? Osim toga da su počeli da šalju rešenja na žalbu, onima koji su bili loše obodovani.
 
Ovako bio pre 3 dana u Bg, i naravno da sam bio da pitam u upravu za moj predmet iz junskog konkursa. Dobio sam da mi telefon da portir i da se javi referent koji mi je isto reko kao i pre dva meseca da sam u zavrsnoj fazi obrade. I na moje pitanje kada ce biti resenje konacno kaze zena prvo da se urade mladi iz 2019 to im je sada primarno pa ce tek onda ostalo da rade. Tako da idemo dalje...

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Ovako bio pre 3 dana u Bg, i naravno da sam bio da pitam u upravu za moj predmet iz junskog konkursa. Dobio sam da mi telefon da portir i da se javi referent koji mi je isto reko kao i pre dva meseca da sam u zavrsnoj fazi obrade. I na moje pitanje kada ce biti resenje konacno kaze zena prvo da se urade mladi iz 2019 to im je sada primarno pa ce tek onda ostalo da rade. Tako da idemo dalje...

Sent from my S60 using Tapatalk
kolega kad si ti predao zahtev,koji dan?ili do kojeg dana su stigli sa obradom?jel su presli 6 jun?ja predao 12jun,bar da posalju resenja,da znamo na cemu smo
 
Kod nas ko je predao do 4-5 već potrošio pare odavno. Moj predmet je predat oko 12-13 i još čekamo rešenje...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kolege danas je izašla konačna rang lista za mlade poljoprivrednike iz 2019g :
 
Lako je tebi kad znas br predmeta,a mi sto ne znamo da cekamo ako uplate znaci prosli smo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh