Subvencija za mehanizaciju

15 dana je rok za žalbu, od datuma izlaska ove prelimimarne. Pa dok se to obradi, neće konačna do Nove ....
 
Za nas sto smo izvisili nadam se da cemo imati priliku jos jedan krug konkurisati. Ostade prikolica u Sloveniji :confused:
 
Ja nisam jedan isti i prvi put nesto ovako koristim, uvek samo pdv sam uzimao sa masine. Traktor kad sam uzimao jednu god pre toga bilo 50% ja sledece uzmem nema nista, prskalicu kad sam uzima, samo vucene dobijale povracaj i da ne nabrajam moje raskorake 😂 Vidim i ovde na forumo dosta ljudi koji prvi put prolaze i srecni su! Znam svi bi krojili po svome treba ovo treba ono al drzava propise u skladu sa nekim svojim shvatanjem jbm-li ga uvek se zapitam odakle izvlace te pravilnike, kao da ih pise neki kvazi sa jednim okom na glavi i dve kratke rucice i dim cigarete mu izlazi iz usiju, al kad se saberes uvek vidis da se dodvoravali zahtevima tajkuna! A mi se uvek uhvatimo i zavadimo izmedju sebe zavidni i ljubomorni, jednom recju prokleti smo! Stavicu ma kraju :) da ne mracim u ovoj lepoj temi :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh