Subvencija za 2010 godinu

Ја сам увек тако некако блесаве среће, баш на мени се преломило када су исплаћивали, па нису имали да плате све... Тако су ми рекли, е сада ако ми не уплате, у понедељак,опет ћу их звати... Већ ми је доста и њих и свега....
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Ni prebijeni dinar, na racunu samo uplata za mleko. :sta:
Obavezno idite u Trezor i proverite. Kod mene predato 18. i leglo za par dana.
Post je spojen: [time]1276333469[/time]
_________________________________________________
Mislim samo na refakciju- normalno/
 
I kod nas je 07.05. isplaćivan....ja sam predao 10-tog i sad čekam kad će leći pare....
 
Danas legle pare za djubrivo i gorivo. :D
Za seme nisu uplatili verovatno nemaju para. :zli:
 
Dolovac je napisao(la):
salju pismeno za odbijanje prava na subvencije svi oni koji su uplacivali pio posle 30.4 a na televizi su rekli da su produzili taj rok do 15.5 ovo je strasno sta se dogadja swe kod nas :udri:
da li je to provereno?
 
nnnnn je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
salju pismeno za odbijanje prava na subvencije svi oni koji su uplacivali pio posle 30.4 a na televizi su rekli da su produzili taj rok do 15.5 ovo je strasno sta se dogadja swe kod nas :udri:
da li je to provereno?
Tastu poslali da je odbijen jer je pio uplatio 10 maja sad sam bio da procitam ima pravo zalbe u roku 8 dana a ja cekam da mi to isto stigne,inace ja sam uplatio 7 maja pio Dakle strassno cime se nasa drzava bavi,prevarama i obanama :udri: a kao na TV rekli da ko nije uplatio moze do 15 maja! samo da uzmu pare pa dan ga uteraju :zli:
 
Pitanje za one koji su dobili pare...da li ste seme,vestak i dizel placali gotovinom ili ste imali i kompenzacije?
 
Dolovac je napisao(la):
nnnnn je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
salju pismeno za odbijanje prava na subvencije svi oni koji su uplacivali pio posle 30.4 a na televizi su rekli da su produzili taj rok do 15.5 ovo je strasno sta se dogadja swe kod nas :udri:
da li je to provereno?
Tastu poslali da je odbijen jer je pio uplatio 10 maja sad sam bio da procitam ima pravo
zalbe u roku 8 dana a ja cekam da mi to isto stigne,inace ja sam uplatio 7 maja pio Dakle strassno cime se nasa drzava bavi,prevarama i obanama :udri: a kao na TV rekli da ko nije uplatio moze do 15 maja! samo da uzmu pare pa dan ga uteraju :zli:

ministarstvu kazu da Vlada treba da donese izmenu uredbe , i da ih ponovo zovem za 10 dana. To istosu mi rekli i pre deset dana. Treba stalno zvati ministarstvo, dok im se ne usijaju telefoni. :zli:
 
Ja sam predao 10-tog maja i meni su danas legle pare, e sad dali su sve isplatili to nisam stigao da proverim!
 
Meni su danas uplatili i regres za seme, tako da su subvencije kompletirane, tj. sve sam dobio.... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
mirmag je napisao(la):
Pitanje za one koji su dobili pare...da li ste seme,vestak i dizel placali gotovinom ili ste imali i kompenzacije?
Kod mene je bilo fiskalnih racuna za ono sto sam platio gotovinom i racuna za kompenzaciju sa otpremnicom za ono sto sam uzeo na ugovor. Bitna stvar je da posebno bude racun a posebno otpremnica jer prosle godine su primali racun-otpremnicu a ove godine traze da bude posebno.
 
Nazad
Vrh